П'ять голів і два видалення: Динамо здійснило божевільний камбек в матчі із Зорею

03.04.2019 19:31
Київське Динамо вирвало перемогу у виїзному поєдинку проти луганської Зорі, ліквідувавши відставання в два голи

Фото zarya-lugansk.com

На старті другого етапу УПЛ між собою зустрічалися друга та четверта команди чемпіонату. Динамівці підійшли до гри з шістьма вікторіями поспіль у Прем'єр-лізі, тоді як луганчани в останній раз перемагали рівно місяць тому. Навесні Зоря встигла програти біло-синім з розгромним рахунком 0: 5. Олександр Хацкевич не міг виставити оптимальний склад, так як Бурда перебрав карток. Під питанням був Кадар, але угорський захисник встиг відновитися до матчу. Також перед поновленням чемпіонату кияни попрощалися з Че Че. Юрій Вернидуб до останнього не знав, чи зіграє Караваєв, пошкодивши в розташуванні збірної, але капітан вийшов в старті. Зате пропускали поєдинок Громов і Арвеладзе, які отримали пошкодження в спарингах. Михайличенко не міг грати за умовами контракту, а Віталій Вернидуб відсиджував дискваліфікацію. Ідеальний сценарій для Зорі Початок поєдинку не віщував бурхливого розвитку подій. Чи не найнебезпечніші удари в складі господарів завдали Хомченовський і Луньов, на що своїми спробами відповіли Буяльський і Шепелев. Зоря виглядала краще в атаці і на 32-й хвилині зуміла відкрити рахунок. Після розіграшу кутового луганчани пішли вперед «другою хвилею», і після навісу з лівого флангу Білий «бісіклетой» віддав пас на Караваєва, який оформив свій сьомий гол у чемпіонаті. Кінцівка першого тайму також залишилася за господарями. Хацкевич після перерви кинув у бій Сідклея і Гармаша, відправивши останнього на вістрі атаки. Однак всі карти наставнику сплутало видалення Кадара, який отримав другу жовту за зрив атаки. Зоря відразу ж покарала гостей за порушення - Сілас пробив зі штрафного у ворота, а Білий першим встиг на добивання. 2: 0. Два голи і асист Циганкова Але кияни за якихось 10 хвилин нівелювали гандикап опонентів, у чому величезна заслуга Циганкова. Спочатку Віктор прорвався крізь оборону суперників і вивів на ударну позицію Буяльського, який майстерно пробив у ближній кут. Потім прямим ударом зі штрафного капітан зрівняв рахунок - 2: 2. Здорово допоміг динамівцям і Білий. Центрбек Зорі крім 1 + 1 за системою «гол + пас» в першому таймі відзначився своєю брутальністю, за що був покараний. З 63-й по 69-у хвилини Максим отримав «гірчичник» і червону за фол останньої надії, в результаті чого склади вирівнялися. Та й взагалі поєдинок видався досить грубим - арбітр показав футболістам 12 жовтих карток, була бійка в другому таймі. Відчувши запах крові, динамівці побігли забивати третій м'яч. Хороший момент упустив Вербич, були спроби у Циганкова, але без допомоги луганчан знову не обійшлося. На 81-й хвилині недавно вийшов на заміну Чечер безглуздо зіграв рукою в своїй штрафній - арбітр вказав на точку. Циганков класно виконав пенальті і довів кількість своїх голів у чемпіонаті до 13-ти. Кияни продовжили контролювати хід гри і зуміли втримати переможний рахунок. Завдяки неймовірній камбек біло-сині зберігають відставання в сім очок від Шахтаря, який мінімально обіграв Олександрію. Зоря ж може опуститися на п'яте місце, якщо в матчі Львова та Маріуполі не буде зафіксована нічия. https://www.youtube.com/watch?v=r9ubIvQxo-0 Зоря - Динамо - 2: 3 (1: 0) Голи: Караваєв (32, Білий), Білий (54) - Буяльський (58, Циганков), Циганков (63, 81, пенальті). вилучення: Білий (69) - Кадар (54). Зоря: Махарадзе - Караваєв, Білий, Литвин, Чеберко - Казаков, Сілас (Нортон, 60) - Луньов, Кабан (Чечер, 71), Хомченовський - Будковський (Іванович, 77). Динамо: Бойко - Кендзьора, Кадар, Шабанов, Миколенко - Шепелев, Буяльський (Сидорчук, 90 + 4) - Циганков, Шапаренко (Гармаш, 46), Вербич - Русин (Сідклей, 46). попередження: Сілас, Будковський, Луньов, Кабан, Білий, Чечер - Шапаренко, Кадар, Кендзьора, Буяльський, Вербич.