Прокляття 1/4 фіналу: збірна України з футзалу програла Іспанії і покинула Євро-2018

06.02.2018 23:09
Синьо-жовті з мінімальним рахунком поступилися семиразовим чемпіонам Європи і покинули словенський турнір

uefa.com

Після драматичної перемоги над Румунією (3.2) І гідної боротьби з Португалією (3.5) Перед збірною України стояло непросте завдання. Для виходу в півфінал потрібно було пройти Іспанію, яка на всіх чемпіонатах Європи жодного разу не вилітала на цій стадії. Більш того, за 15 попередніх очних матчів синьо-жовті так і не обігравали фурію Роху. Винятком чвертьфінальний поєдинок, на жаль, не став. Велику частину часу на майданчику домінували піренейці, вони ж завдали 48 ударів по воротах Євгена Іваняка, з яких 15 припали у ворота. Українці пробили 24 рази, але Пако Седано довелося вступити в гру лише тричі. Єдиний гол на 18-й хвилині записав на свій рахунок Пола. Отримавши пас від Ліна, він потужно вистрілив з лівої бровки точно в «дев'ятку» наших воріт. Так і не розмочивши рахунок, Україна вп'яте поспіль програла в 1/4 фіналу на чемпіонатах Європи. Срібні медалі континентальних форумів 2001 го і 2003-го продовжують залишатися нашими головними досягненнями. Україна - Іспанія - 0: 1 (0: 1) Гол: Пола (18) Результати інших матчів 1/4 фіналу: Сербія - Казахстан - 1: 3 Словенія - Росія - 0: 2 Португалія - ​​Азербайджан - 8: 1 У півфіналах зустрінуться: Росія - Португалія Казахстан - Іспанія

Футзал: статистика поразки. Україна поступилася Португалії практично за всіма показниками