Програли всім з топ-четвірки. Великі поразки Вольфсбурга в цьому сезоні (відео)

01.07.2020 10:05
Підраховуємо всі великі поразки німецького Вольфсбурга, зафіксовані по ходу нинішнього сезону

фото vfl-wolfsburg.de

У заключному турі Бундесліги суперник Шахтаря в Лізі Європи програв Баварії з рахунком 0: 4. За гостей забивали Кінгслі Коман, Мікаель Кюізанс, Роберт Левандовський і Томас Мюллер. Крім того, догравали Вовки в меншості через вилучення Жозуа Гілавогі. Відео Ця поразка коштувала Вольфсбургу прямої путівки в Лігу Європи, так як сьоме місце в чемпіонаті дає пропуск лише в кваліфікацію. Для зелено-білих цей програш виявився 14-м за рахунком і четвертим великим за сезон. Нижче ми згадаємо всі попередні «побиття» опонента Шахтаря. Кубок Німеччини. 2-й раунд. Вольфсбург - РБ Лейпциг - 1:6 Перший же серйозний суперник вибив зелено-білих з турніру. Автогол Джеффрі Брума приніс Лейпцигу перевага за підсумками першого тайму, а в другій половині Бики знищили господарів. Забивали Марсель Забітцер, Еміль Форсберг, Конрад Лаймер і Тімо Вернер (дубль). На останніх хвилинах рахунок розмочив Ваут Вегхорст. https://www.youtube.com/watch?v=mSOb0Af322c Бундесліга. Боруссія Д - Вольфсбург - 3:0 У той період сезону Вольфсбург програв чотири матчі поспіль. Відразу після Лейпцига було розгромної поразки від Боруссії. Господарі все взяття воріт оформили в другому таймі - відзначилися Торган Азар, Рафаель Геррейро і Маріо Гетце. https://www.youtube.com/watch?v=uh8zG73lhZM Бундесліга. Боруссія М - Вольфсбург - 3:0 Уже після карантину Вовки зазнали чотири фіаско в чемпіонаті. Найбільше з-поміж них завдала інша Боруссія, яка в підсумку посіла четверте місце і пробилася в Лігу чемпіонів. Дубль оформив Йонас Хофманн, ще один м'яч на рахунку Ларса Штіндля. Відео Володимир Сержао

Німецька Бундесліга-2019/2020 - все: десять головних підсумків сезону