Продуктивна тиждень Родрігеса і Соломона. Легіонери клубів УПЛ в своїх збірних

02.04.2021 15:32

Що награли легіонери команд чемпіонату України в березневих поєдинках своїх національних збірних?

Партнери вітають Жерсона Родрігеса з голом у ворота Португалії.

Перше в цьому році вікно міжнародних матчів виявилося насиченим. Європейські збірні провели по три матчі, переважно у відборі на ЧС-2022. Відбулися поєдинки групового етапу молодіжного Євро-2021 і кваліфікації КАН-2021.

На всі ці ігри були викликані одразу 20 легіонерів УПЛ - повторення показника листопада минулого року. Представляли вони 10 різних команд нашого чемпіонату. Нижче ми підведемо підсумки виступу іноземних футболістів на березневих зборах.

Зоря (4)

Луганчани відправили на батьківщину чотирьох футболістів. Найбільше часу на полі провів Андрейс Циганікс. Вінгер збірної Латвії відіграв 81 хвилину з Чорногорією (1: 1), 85 - з Нідерландами (0: 2) і 45 - з Туреччиною (3: 3).

Захисник ізраїльської команди Джоель Абу Ханна провів перший тайм у матчі з Данією (0: 2), залишився на лавці з Шотландією (1: 1) і вийшов на останні 20 хвилин проти Молдови (4: 1).

Вперше був викликаний в головну команду країни Нікола Василь. Боснійська голкіпер залишився на лавці в офіційних матчах з Фінляндією (2: 2) і Францією (0: 1), але між ними дебютував в спарингу з Коста-Рікою (0: 0). Луганчанин провів на полі 58 хвилин і залишив свої ворота «на замку».

Вперше з 2019-го був викликаний в збірну Аллахьяр Сайядманеш. Орендований Зорею у Фенербахче форвард провів чотири хвилини в «товарняку» Ірану проти Сирії (3: 0).

Олімпік (3)

Троє донеччан вирушили в різні команди. литовець Даніель Романовський провів 30 хвилин в спарингу з Косовом (0: 4), а офіційні ігри зі Швейцарією (0: 1) і Італією (0: 2) дивився з лавки.

голкіпер Бетім Халімі вперше був викликаний в косовський збірну, але поки що ні дебютував за неї. Крім Литви балканці зустрічалися зі Швецією (0: 3) і Іспанією (1: 3).

Отримав запрошення в збірну Бельгії U-21 Ібрагім Каргбо. Для форварда це дебютний виклик до «молодіжки», тоді як раніше він виступав за юнацькі команди своєї країни. Спочатку бельгійці повинні були провести спаринги з французами, але в підсумку обмежилися лише контрольною грою зі Стандардом (3: 0).

Рух (3)

У розташуванні збірної Ісландії перебував 34-річний Рагнар Сігурдссон. Однак лише в одному матчі він потрапив в заявку і залишився на лавці. Вікінг у відборі на ЧС-2022 поступилися Німеччині (0: 3) і Вірменії (0: 2), обмежившись вікторією над Ліхтенштейном (4: 1).

Давид Зец був викликаний в збірну Словенії U-21, але не потрапив до заявки на фінальний турнір Євро-2021. Балканці в групі набрали лише один пункт і не змогли пробитися в плей-офф, який пройде в травні-червні цього року.

А ось зимовий новачок львів'ян Бобур Абдухоліков не поїхав до збірної Узбекистану, хоча отримав виклик на два березневих товариські матчі. Форвард попросив час на адаптацію в Україні.

Манор Соломон забив другий гол за збірну Ізраїлю.

Шахтар (2)

Дуже продуктивний збір провів Манор Соломон. Ізраїльтянин «від дзвінка до дзвінка» відіграв усі три матчі відбору на ЧС-2022. У зустрічі з шотландцями гірник віддав асист, а в заключному поєдинку березня проти Молдови оформив переможний гол своєї збірної. Тепер у вінгера 17 поєдинків і два м'ячі за національну команду.

Ассіст

гол

Давид Хочолава викликався в збірну Грузії, але не потрапив до заявки ні на один матч. Хрестоносці в відборі на мундіаль зустрічалися зі Швецією (0: 1), Іспанією (1: 2) і Грецією (1: 1).

Львів (2)

Городяни відрядили в збірні двох футболістів. Енес Махмутович довів число поєдинків за Люксембург до 15-ти. Центрбек відбігав другий тайм спарингу з Катаром (0: 1) і 90 хвилин в матчі кваліфікації з Ірландією (1: 0). Зустріч з Португалією (1: 3) львів'янин провів на лавці.

Разом з олімпійцем Романовським в збірну Литви вирушив і Донатас Казлаускас. Вінгер провів всього 15 хвилин в грі з італійцями і заробив жовту картку. До речі, в день поєдинку футболістові Львова виповнилося 27 років.

Минай (2)

лідер закарпатців Анатолій Нурієв вперше був викликаний до збірної Азербайджану. Атакуючий хав дебютував в матчі відбору на ЧС-2022 з Португалією (0: 1), вийшовши на заміну в перерві. Потім гравець Миная провів 56 хвилин в спарингу з Катаром (1: 2) і 69 - в поєдинку кваліфікації з Сербією (1: 1).

новачок Миная Сьяка Багайоко допоміг збірній Малі пробитися на Кубок Африки-2021 0. Його команда поступилася Гвінеї (1: 3) і здобула технічну перемогу над Чадом (0: 90). В єдиному матчі лівий бек провів XNUMX хвилин і заробив попередження. Для закарпатця це був восьмий за рахунком поєдинок за національну команду.

Динамо (1)

У всіх трьох іграх березня взяв участь Жерсон Родрігес. Люксембуржец вийшов на заміну на 70-й хвилині в «товарняку» з Катаром і отримав жовту картку. Зате в кваліфікації ЧС-2022 він провів два повних матчу і оформив обидва голи своєї національної команди. Вінгер приніс «карликам» перемогу над Ірландією і відкрив рахунок з Португалією.

гол Ірландії

гол Португалії

Ворскла (1)

Разом з Родрігесом і Махмутович в збірну Люксембургу був викликаний Олів'є Тілль. У спарингу з Катаром хавбек провів 31 хвилину, потім відіграв повний матч і заробив «гірчичник» з ірландцями, а в поєдинку з Португалією був замінений на 58-й хвилині.

Колос (1)

Прийшовши до ковалевцам в лютому Микола Золотов поїхав до збірної Білорусі. Лівий бек знаходився на лавці під час спарингу з Гондурасом (1: 1), провів повний матч відбору проти Естонії (4: 2) і пропустив у зв'язку з народженням дочки історичний розгром від Бельгії (0: 8).

Інгулець (1)

Вперше з 2018 року прибув в розташування збірної Танзанії Йохана Мкомола. Орендований Інгульцем у Ворскли гравець на поле не виходив. У відборі на КАН-2021 його команда поступилася Екваторіальної Гвінеї (0: 1) і здолала Лівію (1: 0). Зайнявши третьому місце в групі, Танзанійці не потрапили на фінальний турнір.

Від Девіча до Мораеса. Всі голи натуралізованих гравців за збірну України (відео)