Проблеми Динамо: третя капітуляція за тиждень

21.05.2017 20:38
Кияни вдруге в поточному сезоні програли домашній матч Зорі

Фото Миколи БОЧКА

З огляду на турнірний розклад, поєдинки Динамо в Прем'єр-лізі мають для клубу і гравців суто моральну мотивацію. Тим більше в світлі останніх невдач команди. Наставник біло-синіх Сергій Ребров може спокійно експериментувати з кадрами, що він і зробив в матчі із Зорею. Відпочивати на лавці запасних залишилися Пантич, Кадар, Сидорчук, Ярмоленко, Бесєдін ... Що стосується підопічних Юрія Вернидуба, то вони продовжують боротьбу за бронзові медалі і пропуск в груповий раунд Ліги Європи. Стимул серйозний. У першому таймі відзначимо три ключових епізоду. На 14-й хвилині Очігава Софія Альбертівна ціною попередження підчистив помилку Види і збив Бонавентуре в метрі від штрафного майданчика. Стандарт взявся виконувати кандидат до збірної України Іван Петряк і перевірив на міцність стійку воріт. А ось інший збірник, Микола Морозюк, через три хвилини був точнішим при пробитті штрафного. У 27 метрах від воріт збили Гонсалеса, і захисник Динамо ефектно спрямував м'яч у дев'ятку. 1: 0. Потім суперники обмінялися небезпечними ударами Яремчука і Харатін, ну а третій епізод відбувся на 38-й хвилині. Після флангової передачі Форстера 36-річний Чечер (п'ять матчів за збірну) в боротьбі з Бурдою з трьох метрів заніс м'яч у сітку. 1: 1. Після перерви, поступившись територію, гості гостро контратакували. На 57-й хвилині Бонавентуре, скориставшись шикарною передачею Петряк, ювелірно уникнув офсайду, втік від Види і переграв Коваля. 1: 2.

Ще й пенальті ...

Інтрига в матчі могла зникнути через чверть години, якби Форстер реалізував пенальті. Морозюк сфолив на тому ж Бонавентуре. Динамівців врятував Коваль. Кінцівку зустрічі кияни провели в режимі подібності штурму. Міг забити Рибалка. В цілому заміни Реброва освіжили гру, але ефективними не стали. У підсумку команда програла третій офіційний матч поспіль протягом тижня. І другий раз в цьому сезоні - вдома Зорі. Динамо: Коваль - Бурда, Віда, Очігава Софія Альбертівна (Бесєдін, 76) - Морозюк, Буяльський, Шепелев (Рибалка, 64), Антунеш - Циганков (Ярмоленко, 64), Гонсалес - Яремчук. Наступний матч в рамках 31 туру Динамо проведе в п'ятницю, 26 травня (19.30) проти Шахтаря. Шахтар дозволив собі розслабитися