Привіт з Конго і Нової Зеландії. Головні сенсації на Клубних чемпіонатах світу (відео)

25.12.2018 14:07
Згадуємо найнесподіваніші прориви команд за всю історію Клубного чемпіонату світу

alainclub.ae

Переможцем 15-го в історії розіграшу змагань став мадридський Реал. Взагалі, вершкові взяли трофей вчетверте за останні п'ять років. Але якщо факт вікторії іспанського гранда нікого не дивує, то турнірний шлях його суперника по фіналу приковує до себе увагу. https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=sS0reRtBjdA Як і роком раніше, Клубний ЧС проходив в ОАЕ. За правилами мундіалю, представник країни-господарки також бореться за кубок. Цього разу місцевим бійців виявився Аль-Айн, який в минулому сезоні переміг в Лізі арабського затоки. Еміратський клуб вперше виступав на Клубному чемпіонаті світу і відразу переписав його історію. Феєричний камбек і битий Рівер У першому матчі Аль-Айн пройшов Тім Веллінгтон, вигравши серію пенальті. При цьому новозеландці вели з рахунком 3: 0 по ходу першого тайму, але упустили свою перевагу. Рятівний м'яч форвард еміратців Маркус Берг забив на 85-й хвилині. Потім Бос (прізвисько клубу) без проблем пройшов туніський Есперанс (3: 0) і пробився в півфінал. https://www.youtube.com/watch?v=i6W5RedOEQg Свій головний подвиг араби зробили в дуелі з Рівер Плейт, який був явним фаворитом. Аргентинці на швидкий гол Берга відповіли дублем Рафаеля Борре в першому таймі. У другому Лукас Кайо зрівняв рахунок, а пізніше Гонсало Мартінес не реалізував пенальті. У підсумку основний час завершився з рахунком 2: 2, а в післяматчевій «лотереї» сильнішим виявився Аль-Айн. В нагороду за свій характер господарі турніру отримали можливість поборотися з Реалом. https://youtu.be/V1FSv6tGGcE?t=73 Аль-Айн - не єдина команда, дивує громадськість на Клубному ЧС. Нижче ми поговоримо про інші п'яти запам'яталися учасників попередніх мундіалі. Некакса (2000) У дебютному розіграші турніру брали участь вісім команд, які розбили на дві групи. Мексиканцям вдалося посісти друге місце в квартеті, випередивши МЮ за додатковими показниками. У першому турі Некакса зіграла внічию з Дияволами (1: 1), причому англійці врятувалися лише на 81-й хвилині. Потім Блискавки обіграли австралійський Саут-Мельбурн (3: 1) і поступилися бразильському Васко да Гамі (1: 2). https://www.youtube.com/watch?v=oEgJk6y1IM4 Залишити позаду одного європейського гранда мексиканцям було мало. У матчі за третє місце переможці Ліги чемпіонів КОНКАКАФ здолали Реал. Основний час завершився нічиєю 1: 1 - на гол Рауля своїм точним пострілом відповів Агустін Дельгадо. Справа дійшла до серії пенальті, де більше пощастило Некаксу. https://www.dailymotion.com/video/x2t4fv6 ТМ Мазембе (2010) Того року вперше в фінал Клубного ЧС пробилася команда не з Європи або Південної Америки. В 1/4 фіналу африканці обіграли мексиканську Пачуку (1: 0) завдяки голу Мбензи Беді, а потім створили сенсацію, вибивши бразильський Інтернасьонал (2: 0). У другому таймі в складі Мазембе відзначилися Мулота Кабангу і Дьоко Калуйітука. Звичайно, в фіналі проти італійського Інтера у представників ДР Конго шансів вже не було - 3: 0 на користь міланців. https://www.youtube.com/watch?v=-Sl5BpNvN6c Раджа Касабланка (2013) Ще один африканський учасник фіналу змагань. Турнір проходив в Марокко і Раджа потрапила туди як переможець національної першості. Біло-зеленим вдалося здивувати, прибравши зі свого шляху новозеландський Окленд Сіті (2: 1), здолавши в додатковий час мексиканський Монтеррей (2: 1), а в півфіналі взявши верх над бразильським Атлетіко Мінейро (3: 1). У грі з останнім на гол Мухсіна Іажура відповів Роналдіньо, але в кінцівці матчу марокканці забили ще двічі. У фіналі команда з Касабланки програла Баварії (0: 2). https://www.youtube.com/watch?v=-IDMLEgtOXk Окленд Сіті (2014 року) Через рік вперше в історії призером клубного мундіалю став представник Океанії. Окленд Сіті почав з виграної серії пенальті проти марокканського Магреб Атлетика (0: 0), а в 1/4 фіналу пройшов алжирський ЄС Сетиф (1: 0) завдяки голу Джона Ірвінга. У півфіналі новозеландці гідно билися з аргентинським Сан-Лоренсо (1: 2), але не встояли в додатковий час. Зате в дуелі за бронзу проти мексиканського Крус Асуль (1: 1) Окленд свого вже не віддав. У першому таймі Райан Де Вріс вивів остров'ян вперед, а після перерви Жоао Рохас нівелював відставання. Справа дійшла до «лотереї», переможцями якої виявилися хлопці з Океанії. https://www.youtube.com/watch?v=dT6JmsY2eUI Касима Антлерс (2016) Два роки тому азіатська команда вперше дійшла до фіналу Клубного ЧС. Касима потрапила на мундіаль як господар першості і чемпіон Японії. Антлерс стартували з вольової перемоги над Окленд Сіті (2: 1), далі розібралися з південноафриканським Мамелоді Сандаунз (2: 0), а в півфіналі розгромили колумбійський Атлетіко Насьональ (3: 0). https://www.youtube.com/watch?v=6m1qD6t0hd4 У фіналі втомлених азіатів чекала дуель з Реалом. Мадридці швидко вийшов вперед завдяки голу Каріма Бензема, але дубль Гаку Сібасакі перевернув хід зустрічі. Відігралися вершкові лише після удару Кріштіану Роналду з 11-метрової позначки. В овертаймі фаворити добили Касимов, а португалець відзначився ще двічі - 4: 2. https://www.dailymotion.com/video/x55lnhl Володимир Сержао

До чудовим 11-ти хвилинах Бейла. Всі хет-трики на Клубних чемпіонатах світу (відео)

«Позаземний» і «Вічний»: реакція іспанських ЗМІ на перемогу Реала в Клубному ЧС-2018

На Ваш погляд, скільки українських клубів проб'ється в 1/8 фіналу Ліги Європи? В 1/16 фіналу Шахтар зіграє з німецьким Айнтрахтом, а Динамо - з грецьким Олімпіакосом.

• Два (50%, голосів: 7 397)
  • Один (34%, голосів: 5 107)
  • Ні одного (16%, голосів: 2 435)

Всього голосів: 14 939