Прийшла черга і для Суперкубка. Всі вильоти Реала під керівництвом Зінедіна Зідана (відео)

17.01.2021 10:05

Скільки разів мадридський Реал вилітав з будь-якого турніру за час роботи Зінедіна Зідана?

У півфіналі Суперкубка Іспанії вершкові програли Атлетіко (1: 2). У складі басків дубль зробив Рауль Гарсія, тоді як розмочив рахунок Карім Бензема. Це перше поразки Реала в Суперкубку під керівництвом Зінедіна Зідана.

За дві свої каденції в Мадриді (2016-18, 2019-21) француз завоював 11 трофеїв. Однак траплялися епізоди, коли його підопічні не перемагали в турнірі з кубковим форматом. Нижче ми поговоримо про всіх вильоти бланкос під керівництвом Зізу.

Кубок Іспанії 2016/17. 1/4 фіналу. Реал - Сельта - 1: 2, 2: 2

Вершкові вибили двох нізшелігових суперників, а потім по ходу дуелі з Севільєю в 1/8 фіналу встановили рекордну для Іспанії серію з 40 матчів без поразок. Втім, в чвертьфіналі Реал чекала підніжка від Сельти. При цьому бланкос примудрилися поступитися на Сантьяго Бернабеу - гол Марсело вмістився між точними ударами Яго аспасиев і Джонні Отто. У «відповідь» столичні двічі поступалися по ходу поєдинку, а м'ячі Кріштіану Роналду і Лукаса Васкеса не допомогли.

Кубок Іспанії 2017/18. 1/4 фіналу. Леганес - Реал - 0: 1, 2: 1

У наступному сезоні підопічні Зідана знову не змогли подолати цю стадію, та ще й як. На виїзді Реал переміг завдяки м'ячу Марко Асенсио, але вдома примудрився пропустити двічі. На точний удар Хаві Ерас відповів Бензема, але потім Габріель забив «прохідний» гол.

Кубок Іспанії 2019/20. 1/4 фіналу. Реал - Реал Сосьєдад - 3: 4

У минулому сезоні підопічним Зідана теж дістався Кубок. У чвертьфіналі Реал Сосьєдад перервав безпрограшну серію мадридців, котра тривала 21 матч. У складі гостей забивали належить Реалу Мартін Едегор, Александер Ісак (дубль) і Мікель Меріно. У бланкос відзначилися Марсело, Родріго і Начо, тоді як гол Вінісіусом Жуніора рефері не зарахував після відеоповтору. В результаті Зізу так жодного разу і не вигравав Кубок Іспанії в якості тренера.

ЛЧ-2019/20. 1/8 фіналу. Реал - МанСіті - 1: 2, 1: 2

У минулому сезоні мадридці не встояли і перед командою Хосепа Гвардіоли. У першому матчі Реал повів в рахунку, але Габріел Жезус і Кевін де Брейне все перевернули в кінцівці. Видалення дістав Серхіо Рамос, так що матч-відповідь на Етіхад пропускав. В Англії головним антигероєм став Рафаель Варан, який «привіз» в свої ворота два голи.

Marca: «Зідан поміняв свою норму з Луніним. Андрій спізнюється з дебютом в Реалі »