Пригоди українців в Польщі. Гол Хобленко і наше спекотне дербі в Кракові

01.05.2018 19:04
Під час чергового ігрового уїк-енду в Польщі з українських легіонерів перемогу відсвяткував тільки Олексій Дитятьєв   33-й тур польської Екстракласи почався для українських легіонерів ще в п'ятницю, року Арка Андрія Боданова була несподівано крупно вдома розчавлена ​​П'ястом - 1: 5. Наш хавбек вийшов на поле на 72-й хвилині, відразу ж після видалення партнера по команді бразильського форварда Маркуса. Крім червоної картки Арка ще в першому таймі не реалізувала пенальті ...
в Польщі

фото arka.gdynia.pl

Маючи за плечима 40 очок, гдиньци займають друге місце в групі вильоту. У суботу Сандеція, де виступає Павло Ксьонз, поступилася на виїзді Погоні (0: 2). Українець відбігав до 81-ї хвилини, а його команда продовжує безпросвітно тонути - 28 пунктів і останнє місце в групі вильоту.

sandecja.pl

Про несподівано негативному домашньому пригоді Леха Володимира Костьовича і Олексія Хобленко, який навіть встиг дати КОМАНДЕ1 ексклюзивне інтерв'ю, ви вже знаєте… А в неділю в Кракові гримнуло українське дербі. Краковія Олексія Дітятьева приймала Термаліку Артема Путівцева. Перемогу з рахунком 4: 2 відсвяткували господарі поля, а обидва наших захисника відзначилися жовтими картками. Краків'яни впевнено очолюють групу вильоту (46 очок), а хлопці з села Термаліка Брук-Бет плетуться передостанніми (29 пунктів).