Преса Шотландії: «Відсутність Олександра Зінченка стала більшим плюсом для нашої команди»

22.09.2022 15:01

Шотландська преса повністю задоволена результатом та змістом гри своєї команди у матчі з Україною

Збірна України у перенесеному поєдинку 1-го туру Ліги націй поступилася у Глазго збірної Шотландії (0:3). Шотландські ЗМІ у захваті від гри своїх улюбленців.

Шотландське сонце

«На вершині турнірної таблиці: Шотландія – Україна – 3:0», – підбиває підсумки матчу The Scottish Sun.

«Нульова нічия не була б найгіршим результатом у цьому поєдинку Ліги націй з Україною. У ньому не можна було програти. Але три сенсаційні голи за 16 вогненних хвилин принесли Шотландії три найважливіші очки. Джон Макгінн вийшов з тіні на 71-й хвилині, а потім Ліндон Дайкс, який вийшов на заміну, зробив дубль, закріпивши приголомшливу і повністю заслужену перемогу.

Україна виглядала зовсім інакше, ніж чотири місяці тому. Відсутність Олександра Зінченка з Арсеналу стала великим плюсом для Шотландії з огляду на те, як він домінував в останньому матчі в червні», – вважає видання.

Football Scotland

"Шотландія - Україна - 3:0: важливі теми для розмови", - інтригує Football Scotland.

«Шотландія продемонструвала приголомшливу гру, обігравши Україну та вийшовши на перше місце у своїй групі Ліги націй. Команда Стіва Кларка була гарною в першому таймі, але після перерви, коли забили Джон Макгінн і двічі Ліндон Дайкс, стала просто чудовою.

Валерію Бондарю дуже пощастило, що він уникнув вилучення за жорстку атаку Че Адамса. Італійський рефері Маріані вирішив не діставати червону картку, оскільки це могло вважатися надмірним покаранням. Не дивно, що після цього вболівальники освистували Бондаря щоразу, коли він торкався м'яча.

Джон Макгінн - "капітан Фантастика". Коли команді був потрібен герой, він вийшов на перший план. Він повів хлопців за собою без Енді Робертсона і, можливо, вже заслужив звання великого гравця», – роздає компліменти газета.

The Scotsman

«Я був розлючений!» – The Scotsman цитує героя матчу Ліндона Дайкса, описуючи його боротьбу за місце у складі.

«Ліндон Дайкс каже, що дуже розлютився, коли залишився на лаві запасних у матчі проти України. Але він потужно нагадав себе Стіву Кларку, відзначившись дублем протягом 13-ти хвилин.

«У нас з тренером прекрасні стосунки відколи я прийшов у команду. Ці два голи нагадають йому, на що я здатний! Після останнього матчу проти України Кларк, ймовірно, переглянув його 100 разів, щоб зрозуміти, що він може змінити. Він зробив чудову роботу і ось результат», – наводить слова Дайкса The Scotsman.

Буря у склянці Coca-Cola? Лідер збірної Франції опинився у центрі гучного скандалу