Преса Північної Македонії: «Андрій Шевченко у вчорашньому матчі боявся тільки одного»

18.06.2021 11:01

ЗМІ Північної Македонії після вчорашнього матчу з Україною на Євро-2020 похвалили обидві команди і розповіли про побоювання Андрія Шевченка

Збірна України у вчорашньому поєдинку в Бухаресті переграла Північну Македонію з рахунком 2: 1. Преса балканської країни, незважаючи на поразку, віддала належне обом командам.

Вечір

«Футбольне« безумство »в Бухаресті завершився тріумфом України», - з відтінком жалю пише видання Вечір.

«Шкода, дуже шкода, тому що в другому таймі у нас був шанс взяти б на очко. Але в першій половині матчу наша збірна виглядала блідо і нічого не створила. Щоб почати грати, нам знадобилося пропустити два м'ячі.

У перші 5-6 хвилин Північної Македонії не давали навіть вибратися зі своєї половини поля. Тиск українців було настільки сильним, що нас рятували тільки фортуна і воротар Димитріївський », - описує те, що сталося газета.

Мета

«Відважна збірна Північної Македонії програла Україні і 1/8 фіналу залишилася тільки мрією», - журиться Gol.

«Збірна Північної Македонії зазнала другої поразки на Євро-2020. Тепер нам належить останній матч на цій першості - проти Нідерландів заради престижу.

До обох м'ячам в першому таймі призвели помилки захисників в ситуаціях на межі офсайду. Спочатку до воріт вирвався Ярмоленко, і хоча Димитріївський вибив м'яч на кутовий, саме корнер і призвів до взяття воріт. Потім той же Ярмоленко видав розрізний пас на Яремчука і останній знову на межі офсайду пішов від захисників.

За рахунку 2: 1 українці закрилися і не дали нам дуже багато моментів, хоча Трайковский з дальньої дистанції міг забити на останній хвилині », - зазначає медіаресурс.

Спортманіja

«Чого боявся Шевченко? Україна, незважаючи на побоювання, перервала серію з п'яти поразок на чемпіонатах Європи », - пише Спортманіja.

«Відомий гравець і головний тренер збірної України боявся тільки одного ... Щоб під час поєдинку з Північної Македонією НЕ вибухнула буря. А підстави для побоювань були.

Синоптики оголосили про штормову погоду в Бухаресті саме під час матчу. Але цього не сталося, але ж таке вже траплялося з українцями на двох попередніх чемпіонатах Європи. У 2012 в поєдинку з Францією в Донецьку і в 2016-му - в протистоянні з Північною Ірландією в Ліоні. Але сьогодні бурі не було і Україна перервала свою безвиграшну серію на чемпінату Європи, що тривала з 2012 року », - констатує газета.

дербі

«Північна Македонія придавила у другому таймі, але залишилася без очок в матчі проти України», - журиться Дербі.

«Македонці здорово провели другу половину гри, але цього не вистачило навіть для одного очка в другому нашому матчі на Євро. Українці почали найпотужнішим наступом на ворота Димитріївського і, після декількох нереалізованих моментів, відкрили рахунок. А через п'ять хвилин гол Яремчука взагалі кинув команду Ігора Ангеловского в справжній шок.

Однак на другий тайм Північна Македонія вийшла зовсім з іншим настроєм. Вихід Чурлінова і Трайковського різко загострив нашу гру і Аліоскі повернув нашу команду в гру. Проте, Україна зберегла свою перевагу до фінального свистка і тепер має три очки і реальний шанс на вихід з групи », - вважає Дербі.

Провал і тренерська чехарда після відходу бомбардира: Олімпік і його футболісти в сезоні-2020/2021