Преса Португалії назвала головний фактор, який підірвав ігрові побудови Динамо

18.08.2022 17:01

Португальська преса вже на 100 відсотків впевнена у виході Бенфіки до групового етапу Ліги чемпіонів.

Київське Динамо у першому поєдинку раунду плей-офф Ліги чемпіонів у Лодзі поступилося Лісабонській Бенфіці (0:2). ЗМІ Португалії вважають перемогу гросмейською і вже підраховують бариші від виходу до групового етапу.

Sapo Desporto

"Динамо Київ - Бенфіка: Ліга чемпіонів вже так близько", - констатує Sapo Desporto.

«Ліга чемпіонів від Бенфіки знаходиться на відстані 90 хвилин. «Червоні» перемогли без особливих проблем і результату було досягнуто вже в першому таймі. Швидкий гол надав ще більшої впевненості грі «орлів», які продовжували атакувати і фактично не допускали гострих контратак Динамо. Українці ж, незважаючи на те, що поступалися рахунком, продовжували робити ставку на помилку суперника.

Незважаючи на те, що сам він не забив, Жоао Маріо був мозковим центром та плеймейкером Бенфіки. З його баченням поля та здатністю проникати крізь захист суперника, номер 20 був мотором атак своєї команди. Він асистував при першому голі Бенфіки, а також став автором гарного удару, який ледь не влучив у ціль.

Віктор Циганков, без сумніву, один із найтехнічніших гравців київського Динамо, був найкращим у господарів. Майже завжди саме через нього кияни створювали свої найкращі моменти. Однак ближче до перерви український художник змастив фарбу, виклавши на тарілочці другий гол Бенфіці через явної неуважності. Незважаючи на те, що він був одним із головних заводив українську атаку, помилка, допущена на 37-й хвилині, виявилася вирішальною для підсумкового результату», – аналізує видання.

Desporto ao Minuto

«На прицілі – Ліга чемпіонів! Гонсалу Рамос із «пістолетом» у руці після забитого м'яча», – каламбурить над фотографією голеадора Desporto ao Minuto.

«Гонсалу Рамос ще раз показав «справжнє» у грі, яка вивела «червоних» на межу гарантованого виходу до групового етапу Ліги чемпіонів. Це був ще один чудовий бенефіс Гонсалу Рамоса, яка вела фігури в Бенфіка. Він був гарний як з м'ячем, так і без м'яча. Форвард тримав у напрузі оборону суперника за першого голу, а другий забив сам. У п'ятьох матчах нового сезону він уже забив п'ять м'ячів, що говорить саме за себе.

Мірчі Луческу поставив на Олександра Андрієвського, щоб замінити дискваліфікованого Сергія Сидорчука. Але він далекий від того, щоб показувати на полі ті якості, які демонструє його товариш по команді. Він показав серйозні недоліки у техніці, які сильно підірвали шикування гри київського Динамо», – вважає газета.

CNN Португалія

"Ліга чемпіонів: Динамо Київ - Бенфіка - 0:2 (основні моменти)", - аналізує матч CNN Portugal.

«У воротаря Бенфіки не було багато роботи, але він реагував щоразу, коли його турбували, добрими сейвами і сьогодні ввечері залишив Динамо без забитих м'ячів. У першому таймі він відбив удар Циганкова, а в другому добре впорався із пострілом Караваєва.

До речі, останній відіграв лише завершальні півгодини, але матч хитнув. Незважаючи на те, що він номінально є крайнім захисником, цього вечора він виступив на позиції вінгера, про що явно просив Луческу. Він змусив Бенфіку відійти назад, але всі його зусилля звела нанівець гра Влаходімоса», – вважає портал.

Коррейо-да-Манья

«Орли» вже можуть підраховувати мільйони від УЄФА після перемоги над київським Динамо з рахунком 2:0», – запевняє Correio da Manhã.

«Бенфіка здобула абсолютно заслужену перемогу, завдяки голам Жілберто та Гонсалу Рамоса у першому таймі. Команда дуже хоче потрапити до групового етапу Ліги чемпіонів і вона продемонструвала це у Польщі. Тепер вона підібралася дуже близько до мільйонів у змаганнях мільйонерів. Бенфіка домінувала весь матч і досягла потрібного, показавши гарну колективну гру. Динамо все ж таки спробувало відповісти, але це вийшло неефективно», – підсумовує Correio da Manhã.