Преса Кіпру: «Гол Сватка на 90-й хвилині залишив поганий присмак»

19.08.2022 15:01

Преса Кіпру закликає футболістів АЕКа не розслаблятися перед матчем у відповідь з Дніпром-1 у Ларнаку

Дніпро-1 у першому поєдинку раунду плей-офф Ліги Європи у Кошиці поступився АЕК Ларнака (1:2). ЗМІ Кіпру задоволені результатом, але наголошують, що все ще попереду.

24 Sports

"Півсправи зроблено", - вважає кіпрський 24 Sports.

«АЕК забив два м'ячі у Словаччині та значно полегшив собі завдання виходу до групового раунду Ліги Європи. У перші хвилини матчу жодна із команд не прагнула нав'язати супернику свою гру. АЕК краще контролював м'яч, але до небезпечних моментів справа не доходила. Проте «жовто-зелені» відкрили рахунок, використавши перший із них. Альтман зблизька не схибив. На 29-й хвилині, після кутового Дюрчо, м'яч влучив у спину Сватку та відскочив у ворота – 2:0. По суті, гості з нічого створили два голи у перші півгодини поєдинку.

Дніпряни дуже сильно увійшли до другого тайму і спробували зрівняти рахунок. На 49-й хвилині Тумбас зробив відмінний сейв після удару зблизька і зберіг ворота сухими. Українська команда постійно пресингувала і створювала моменти, що врешті-решт призвело до того, що АЕК не втримав перевагу у два м'ячі.

Тепер команда захищатиме свою перевагу на рідній харизматичній Арені, яка залишається незмінно переможною у матчах відбірного циклу єврокубків», – наголошує видання.

Goal News Cy

«К. Димитріос: «Ми поки що нікому не програли у цьому відбірному циклі», – цитує медіа-директора АЕКу Goal News Cy.

«Дніпро-1 має чимало талановитих гравців. Вони розкрили свої якості у другому таймі. Не випадково у чемпіонаті України, до його зупинки, дніпряни йшли за київським Динамо та Шахтарем. Просто це був їхній перший офіційний матч, а наш п'ятий. Цим ми спробували скористатися. Зробимо те саме і в Ларнаку», – сказав представник АЕКу.

Sigmalive

"АЕК здобув першу перемогу в єврокубках над українською командою", - тріумфує Sigmalive.

«Перемога АЕКу з рахунком 2:1 над Дніпром-1 у словацькому Кошиці у плей-офф Ліги Європи стала нашою першою перемогою у єврокубках над українськими суперниками. Статистика наших зустрічей з українськими командами перед цим мала поганий вигляд – дві нічиї (обидві на виїзді) та чотири поразки при різниці м'ячів 3:9.

Своїм великим успіхом АЕК не лише зламав погану традицію, а й заклав міцну основу для виходу до групового етапу Ліги Європи», – підсумовує кіпрський портал.

Спортивний час

"Долю путівки до Ліги Європи АЕК тримає у власних ногах", - стверджує Sportime.

«Команда Луїса Ольтри мало не поїхала з Кошице, зберігши ворота сухими, але гол Сватка на 90-й хвилині залишив поганий присмак, оскільки дав українцям шанс сподіватися на камбек. Адже ларнакська команда створила стільки моментів, що могла неодноразово збільшити переможний рахунок, фактично знявши всі питання у цій парі.

Як би там не було, факти – вперта річ, і АЕК чудово розуміє, що нічого ще не скінчилося. Зважаючи на те, як Дніпро-1 зіграв на початку другого тайму, притиснувши нас до воріт, Ольтра не повинен розслаблятися.

Ларнакці зберігають невелику перевагу, але вона не є такою, яку неможливо відіграти. Тому вони будуть зобов'язані захищати його щосили! Зрештою, АЕК тримає долю путівки до Ліги Європи у своїх ногах, а переповнена Арена має допомогти», – упевнений Sportime.