Преса Італії: «Інтер нарешті зняв прокляття Шахтаря»

25.11.2021 11:01

Преса Італії рада перемозі Інтеру над Шахтарем та виходу своєї команди до плей-офф Ліги чемпіонів.

Учора в Мілані в матчі групового раунду Ліги чемпіонів донецький Шахтар поступився Інтеру з рахунком 0:2 та втратив шанси на єврокубкову весну. Італійські ЗМІ наголошують на ролі в перемозі своєї команди Джеко та Перішича й вважають, що неро-адзуррі нарешті зняли прокляття Шахтаря.

Corriere dello Sport

«Інтер – Шахтар – 2:0: Джеко виходить на біс, а Індзагі – в плей-офф», – каламбурить Corriere dello Sport.

«Прекрасний вечір Ліги чемпіонів на Сан-Сіро: Інтер узяв три ключові очки, вигравши в Шахтаря, а виграш Реалу математично закріпив вихід міланців до 1/8 фіналу турніру. Індзагі здобув беззаперечну перемогу над командою де Дзербі, перемогу імені Едіна Джеко, героя матчу та автора обох голів.

У першому таймі чудово діяв воротар гостей Трубін, який нейтралізував усі небезпечні моменти господарів. Однак у другому з тіні вийшов Джеко, який протягом п'яти хвилин оформив дубль і закрив усі питання щодо результату протистояння», – констатує видання.

Gazzetta dello Sport

«Інтер радіє із Джеко та Перішичем: перемога – 2:0 над Шахтарем вивела команду до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів», – зазначає Gazzetta dello Sport.

«Інтер не провалив тест та після найважливішої перемоги над Наполі подолав і прокляття Шахтаря. А завдяки перемозі Реалу над Шерифом неро-адзуррі вперше за 10 років вийшли до плей-офф Ліги чемпіонів.

Усе вирішив дубль Джеко в другому таймі, коли вже на горизонті замаячила примара четвертого поспіль 0:0 з українською командою. Це змусило нас згадати про сюрреалістичну казку Освальдо Соріано (аргентинський письменник. – Прим. ред.). Там ідеться про перехід від тривалого достатку до повної бідності. Тому що в першому таймі команда Індзагі знову втратила величезну кількість моментів. Але Інтер переміг, а Джеко став героєм вечора. Однак не забуватимемо й про Перішича, який розривав лівий фланг Шахтаря й асистував в обох забитих м'ячах», – наголошує газета.

Sportal

«Інтер прорвало в другому таймі матчу Ліги чемпіонів із Шахтарем», – пише Sportal.

«Неро-адзуррі переграли Шахтар із рахунком 2:0 і здобули третю поспіль перемогу в Лізі чемпіонів. Матч був сповнений небезпечних моментів Інтеру, який, однак, у першому таймі їх не реалізував. При цьому не було зараховано два голи: Перішич потрапив до офсайду, а Лаутаро штовхнув суперника в штрафному майданчику. Потім у справу втрутився Джеко, який оформив дубль. Після перерви було кілька моментів і в Шахтаря, але м'яч у ворота господарів так і не влетів», – описує те, що відбувалося, медіаресурс.

Sport Mediaset

«Інтер – Шахтар – 2:0: Індзагі виходить у плей-офф», – вторить колегам Sport Mediaset.

«Місія виявилася здійсненною. Інтер виконав свій обов'язок перед уболівальниками, нарешті перегравши Шахтар після трьох поспіль 0:0. Клуб уперше за 1 років повернувся до 8/45 Ліги чемпіонів. Протягом перших XNUMX хвилин підопічні Індзагі домінували, але весь час марнували шанси для взяття воріт, відроджуючи привиди минулого.

Потім, однак, явна перевага була винагороджена – Джеко забив вирішальні м'ячі. Але в основі успіху Інтеру все ж таки лежить командна гра, яка щодня ​​стає все більш гнучкою й ефективною. У результаті Індзагі посміхається, а де Дзербі втрачає надію навіть на Лігу Європи», – робить висновок Sport Mediaset.

Юнацька ліга УЄФА: Шахтар U-19 втратив шанси на вихід у плей-офф