Преса Ірландії: «Шкода, що Андрію Ярмоленко залишили надто багато простору»

15.06.2022 13:01

Ірландські ЗМІ у захваті від гола Натана Коллінза у ворота збірної України у матчі Ліги націй та у розчаруванні від кінцевого результату

Збірна України у вчорашньому поєдинку 4-го туру Ліги націй зіграла внічию з Ірландією (1:1) Ірландська преса не дуже задоволена кінцевим результатом, але захоплена голом Коллінза.

Незалежний

"Молодь Кенні мужніє у великому футболі", - вважає Independent.

«Нічия 1:1 у Лізі націй, що завершує гру важкого сезону, не є епохальною. М'яч Натана Коллінза в першому таймі був чудовий, можливо, це був один із найкращих голів ірландської збірної всіх часів. Але, в активі наших хлопців лише чотири очки з 12-ти можливих у групі, в якій Стівен Кенні став метою перемогти.

Якщо домашня поразка українській команді Б була справою досвідчених гравців проти молоді, то вчора деякі з молодих ірландців у Лодзі довели, що змужніли. Що турбує, то це відсутність роботи у четвертого воротаря збірної України Дмитра Різника після чудового гола Коллінза. Тим не менш, Лодзь може стати згодом відправною точкою зростання молодої зміни у «зеленій армії», – висловлює надію видання.

Pundit Arena

"Україна - Ірландія: підсумки вражаючої нічиї, в якій блиснув Натан Коллінз", - пише Pundit Arena.

«Ірландія завершила свою першу серію ігор у Лізі націй нічиєї 1:1 проти України без кількох досвідчених гравців. «Хлопці у зеленому» вирвалися вперед завдяки удару Натана Коллінза, проте на початку другого тайму Україна відновила рівновагу.

Так само швидко, як почалися, питання про майбутнє Стівена Кенні на якийсь час зникли. Після двох поразок поспіль його каденція була на межі краху, але два хороші матчі та результати розвіяли ці побоювання», – наголошує медіапортал.

Ірландський екзаменатор

"Гол-красень Коллінза приніс Ірландії заслужене очко в Лодзі", - констатує Irish Examiner.

«Україна втримала перше місце у групі після матчу, який запам'ятається великолепним голом Натана Коллінза. Форвард промчав 35 метрів, обіграв трьох захисників, і завдав витонченого завершального удару. Проте всі його зусилля були зведені нанівець на 47-й хвилині. Шкода, що Андрію Ярмоленко залишили дуже багато простору і він із задоволенням цим скористався, простріливши на Артема Довбика, який забив з лінії воріт.

Це очко, додане до трьох, здобутих у матчі з Шотландією у суботу, дає Ірландії шанс поборотися за друге місце у групі. Україна ж, незважаючи на домашні матчі на нейтральному полі в Лодзі, як і раніше, має перевагу, щоб лідирувати і сподіватися на повернення до Ліги А», – робить висновок Irish Examiner.

Футболіст збірної України зробив зухвалу заяву про своє майбутнє у європейському клубі