Преса Боснії і Герцеговини: «Дракони вижили у Львові, і плей-офф здається таким близьким...»

13.10.2021 11:09
Категорії: Новини ЧС-2022

Боснійські ЗМІ задоволені результатом учорашнього поєдинку з Україною і вважають здобуте очко вкрай важливим

Учора у Львові в рамках відбору ЧС-2022 збірна України зіграла внічию з командою Боснії і Герцеговини (1:1). Боснійська преса вважає шанси своєї команди на вихід у плей-офф дуже високими.

Mondo

«Ахмедходжич змусив замовкнути львівські трибуни, Дракони взяли очко в Україні», - торжествує Mondo.

«Тепер усе в наших руках! Збірна Боснії і Герцеговини заробила важливе очко в Україні в матчі з прямим конкурентом за вихід у плей-офф ЧС-2022. Це було зовсім непросто, більшу частину матчу боснійці грали не дуже добре, але їм вистачило рішучості й сил, щоб уникнути найгіршого сценарію.

Результат, безумовно, більше влаштовує нашу збірну, в якої попереду домашні матчі з Фінляндією й тією ж Україною. Плей-офф за путівку на чемпіонат світу здається таким близьким...» - вважає видання.

Faktor

«Дракони вижили у Львові: нічия з Україною - це новий крок до плей-офф», - вважає Faktor.

«У господарів була фантастична підтримка, вони вийшли вперед на 15-й хвилині, могли забити відразу після цього ще двічі, але в підсумку так і не зуміли завдати поразки нашій команді.

Боснійці прокинулися до середини першого тайму, і до перерви Колашинац міг зрівнювати рахунок, так само, як і Хаджиахметович із Превляком. Лише на 77-й хвилині гравець Мальме таки розстріляв ворота Пятова. До кінця матчу результат не змінився, і Дракони зустріли фінальний свисток із високо піднятими руками», - описує те, що сталося, газета.

Sport Centar

«Обуча: «Посипте голову попелом усі ті, хто розпинав тренера Петева», - наводить думку знаменитого боснійського футболіста Sport Centar.

«Посипте голови попелом, так звані спортивні журналісти, усі диванні експерти з мишками й клавіатурами, які прибили до ганебного стовпа людину, що всього лише просила вас трохи набратися терпіння. І всі «незалежні» аналітики, агенти, розвідники, менеджери управлінських кланів - посипайте, посипайте! Молодці, хлопці! Браво, тренере!» - цитує Еміра Обучу Sport Centar.

Юнацька збірна України виграла кваліфікаційний раунд Євро-2022 (U-19)