«Суддю проводжав лютий свист фанатів!» Преса Болгарії накинулася на арбітра матчу ЦСКА Софія - Зоря

22.10.2021 12:01

Болгарська преса обрушилася на австрійського арбітра матчу Ліги конференцій ЦСКА Софія - Зоря Мануеля Шюттенгрубера

Луганська Зоря в поєдинку 3-го туру Ліги конференцій на виїзді переграла софійський ЦСКА (1: 0). ЗМІ Болгарії страшно незадоволені результатом і звинувачують суддю матчу в грубі помилки.

7 Спорт

«ЦСКА програв Зорі при хорошій грі, але скандальному суддівстві», - обурюється 7 Sport.

«Армійці» на 99% втратили шанси на вихід з групи Ліги конференцій. ЦСКА сильно зіграв в першому таймі, але після перерви пропустив вирішальний м'яч. В кінці зустрічі арбітр вирішив не ставити пенальті у ворота Зорі, хоча було мінімум три ситуації, коли слід було вказати на точку.

Спочатку в штрафному збили Іоанна Бая, потім після подачі кутового захисник Зорі зіграв там же в волейбол, а ще через три хвилини м'яч знову влучив у руку гравцеві гостей. Повтори показали, що були всі підстави для призначення пенальті. А за дві хвилини до фінального свистка суддя ще й показав пряму червону картку Тібо Війон », - обурюється газета.

Мета

«ЦСКА був краще Зорі, але програв через купи невикористаних моментів», - журиться Gol.

«Наша команда більшу частину матчу діяла активніше, але їй постійно не вистачало точності при завершенні атак. Перший тайм був зіграний взагалі дуже сильно з великою кількістю моментів. Найбільш реальна можливість була у Вільдсхута, який вийшов один на один з голкіпером Зорі, але переграти його не зміг.

Відзначимо, що команди два роки тому вже зустрічалися в кваліфікації Ліги Європи, коли після неоднозначного суддівства в обох матчах ЦСКА покинув турнір. І в цьому поєдинку до судді є великі претензії. В кінці зустрічі господарі кілька разів обгрунтовано вимагали призначення пенальті, але арбітр вирішив, що причин вказувати на точку немає », - критикує австрійського суддю видання.

Sportlive

«ЦСКА розтринькав купу моментів і капітулював в матчі із Зорею в Лізі конференцій», - констатує Sportlive.

«Армійці» будуть дуже шкодувати про згаяний золотом шанс на перемогу в цій зустрічі після того як розбазарили купу моментів і отримали в результаті мінімальної поразки від Зорі. Господарі відмінно почали матч і створили півдюжини чудових моментів, які не реалізували.

Однак в перші 20 хвилин другої половини гри ситуація на полі різко змінилася. Дії гостей стали куди гостріше і привели, в свою чергу, вже до моментів біля воріт ЦСКА. Нарешті на 65-й хвилині Сайядманеш забив класний м'яч, не залишивши шансів Бузатто. Так, в кінці суддя обійшов своєю увагою три суперечливі ситуації з призначенням пенальті, за що його проводжав з поля лютий свист незадоволених фанатів. Але це не знімає ответствености за поразку з гравців ЦСКА », - вважає медіапортал.

Sportal

«Важкий вечір і поразки ЦСКА з претензіями на три пенальті», - в свою чергу кидає камінь в город арбітра Sportal.

«На 84-й хвилині «армійці» вимагали пенальті, вказуючи, що Бая в штрафний штовхнув у спину гравець Зорі, але арбітр не вказав на точку, а призначив кутовий. Після його виконання болгари знову претендували на 11-метровий, на цей раз заявивши, що український футболіст торкнувся м'яча рукою, але свисток судді знову промовчав. Атака продовжилася, і ще раз підопічні Младенова обступили арбітра, вимагаючи пенальті за гру рукою, проте і в третій раз залишилися з носом.

До кінця матчу ЦСКА спробував організувати останній штурм зусиллями потужних Кайседо і Крастева, але українці впоралися з ними і зберегли мінімальну перевагу, яке вивело з на третє місце в групі з трьома очками. І пораженіе - це не єдина погана новина для болгарської команди, так як на 57-й хвилині ще й отримав травму Грем Кері», - підводить підсумок поєдинку Sportal.

Капітан Динамо: «Це більше питання до Містера з приводу гри ...»