Преса Австрії: «Чортово боляче! Ми були дуже близькі до мети!

10.08.2022 15:02

Австрійська преса після матчу Штурму з Динамо задоволена грою своєї команди, але розчарована результатом

Київське Динамо у повторному поєдинку 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів у Граці переграло у додатковий час Штурм (2:1) і вийшов у плей-офф турніру. Австрійські ЗМІ сповнені розчарування і нарікають на невдачу.

Спорт 24

«1:2 – розчарований Штурм вилетів із Ліги чемпіонів після матчу з київським Динамо», – констатує Sport 24.

«У Граці відбулася справжня драма: у додатковий час матчу проти київського Динамо у Штурма закінчилися сили і він програв матч-відповідь кваліфікації Ліги чемпіонів з рахунком 1:2. Як розрада на «штирійців» чекає груповий раунд Ліги Європи. Залишивши Лігу чемпіонів, Штурм втратив не лише мільйонні доходи, а й можливість зіграти у плей-офф із лісабонською Бенфікою», – журиться австрійське видання.

Kronen Zeitung

"Гола Хейлунда виявилося недостатньо для успіху Штурма в кваліфікації Ліги чемпіонів", - зазначає Kronen Zeitung.

Граючи мужньо і вклавши в цей матч всю свою душу, Штурс майже здійснив свою мрію про вихід у плей-офф Ліги чемпіонів – але тільки майже. Гол Расмуса Хейлунда, який вкотре продемонстрував чудову форму, поставив «штирійців» на переможний шлях у поєдинку проти Динамо, але у додатковий час усі мрії впали. Загалом «чорно-білі» показали себе з кращого боку та домінували у грі. Однак точні удари Вівчаренка та Циганкова в овертаймі перевернули все з ніг на голову», – підсумовує газета.

Kurier

"Ми були дуже близькі до мети: Штурм боровся за місце в Лізі чемпіонів", - пише Kurier.

«Програвши у додатковий час київському Динамо 1:2, Штурм попрощався з Лігою чемпіонів. Вболівальники команди були емоційно спустошені, проте знайшли сили привітати гравців аплодисментами. Дякую їм за захоплюючий матч. Олександр Прасс, півзахисник господарів, який продемонстрував сильну гру, підшукував потрібні слова: «Чортівськи боляче! Ми були близькі, дуже близькі до мети. Ми стільки багато планували на майбутнє і тепер сильно розчаровані», – цитує гравця Штурма медіапортал.

світовий футбол

«Шлях Штурму тепер лежить у Лізі Європи», – підбиває підсумки матчу з Динамо Weltfussball.

«Як і минулого року, Штурм Грац зіграє у Лізі Європи. У додаткові 30 хвилин українці показали себе більш фізично підготовленими, а Костянтин Вівчаренко та Віктор Циганков жорстоко вирвали команду тренера Крістіана Ільцера із мрії про Лігу чемпіонів.

Господарі кинули виклик українцям перед своєю неймовірною домашньою публікою, особливо у перші 70 хвилин, та могли повести 2:0. Однак із заміною Хейлунда через м'язову травму в грі Штурма настала криза. Втома, що зростає, зрештою призвела до шквала жовтих карток, кульмінацією яких стало видалення Манприта Саркарії», – пояснює підсумкова поразка «штирійців» Weltfussball.

Ігор Йовічевич: «Порівнювати наші з Ромою склади зараз важко, навіть несправедливо»