Позитивний досвід з минулого. Все кубкові фінали Динамо Не проти Шахтаря (відео)

Згадуємо все фінали Кубка України, в яких київським Динамо протистояв ні Донецької Шахтар

В середині червня в півфіналі турніру біло-сині без особливих проблем пройшли Минай. Обігравши закарпатців, Динамо пробилося в 17-й за рахунком кубковий фінал. У попередніх титульних боях у столичного клубу 11 перемог при п'яти невдачах. Фінальний поєдинок Кубка України відбудеться 8 липня в Харкові. Суперником Динамо буде Ворскла, яка в епічність протистоянні в серії пенальті вибила Маріуполь. І цей вирішальний матч стане сьомим за рахунком, коли за Кубок кияни зіграють ні з Шахтарем. Кубок України-1992/93. Динамо - Карпати - 2:1 Киянам вдалося заволодіти трофеєм у другому за ліком розіграші турніру. Динамівці повели в першому таймі після голу Віктора Леоненка, а після перерви Дмитро Топчієв збільшив перевагу господарів. Лише на 89-й хвилині Ігор Плотко скоротив відставання з пенальті. https://www.youtube.com/watch?v=4bXaGIT6aHI Кубок України-1995/96. Динамо - Нива В - 2:0 Єдиний в історії вихід вінничан до вирішальної стадії успіхом не увінчався, хоч по ходу турніру їм і вдалося вибити Шахтар. Перемогу Динамо в цій грі принесли голи Сергія Реброва та Юрія Максимова. https://www.youtube.com/watch?v=TiGngaONniU Кубок України-1997 98/XNUMX. ЦСКА Київ - Динамо - 1:2 Армійці двічі доходили до фіналу, де програвали і Динамо, і Шахтаря. У першому таймі Андрій Шевченко оформив дубль, а після перерви розмочив рахунок Василь Новохацький. На 62-й хвилині гравець ЦСКА Олексій Олійник не реалізував пенальті. https://www.youtube.com/watch?v=p4Hfivgp1oY Кубок України-1998 99/XNUMX. Карпати - Динамо - 0:3 Львів'яни знову пройшли в півфіналі Шахтар, але з другим грандом впоратися не зуміли. Цього разу перевага киян була беззаперечною. Шевченко зробив дубль, причому другий його гол вийшов пам'ятним, ще один м'яч на рахунку Валентина Белькевича. https://www.youtube.com/watch?v=nhIGtAGCHR4 Кубок України-1999/00. Кривбас - Динамо - 0:1 У минулому столітті біло-сині виграли п'ять кубкових фіналів із п'яти. Останній із них - із Кривбасом, коли єдиний гол незадовго до перерви забив Олександр Хацкевич. https://youtu.be/rtOB_saNFfA?t=43 Кубок України-2005/06. Динамо - Металург З - 1:0 У тому сезоні кияни взяли восьмий Кубок в історії і другий поспіль. Козаки ж упустили свій єдиний шанс розжитися трофеєм. Долю дуелі вирішив гол Клебера незабаром після перерви. https://youtu.be/8ItckQnC9YA?t=33 Володимир Сержао

Олексій Михайличенко: «Постаралися по можливості освіжити склад після Зорі»