Після матчу з Колумбією збірна Польщі вилітає з ЧС-2018 (відео)

Збірна Польщі зазнала другої поразки на світовій першості і втратила всі шанси на вихід в 1/8 фіналу

фото twitter

Після нічиєї в матчі Японія - Сенегал поразки в цьому поєдинку для будь-якої з команд було смерті подібно. Тому турнірна ситуація зобов'язувала учасників матчу збірних Польщі та Колумбії до активних дій.  Поляки дуже непогано почали перший тайм, але нічого толком створити не зуміли, а потім вже колумбійці перехопили ініціативу, постійно володіючи м'ячем. На 40-й хвилині Куадрадо з правого флангу відпасував трохи назад на партнера, який переадресував м'яч в штрафну на Родрігеса. Хамес віддав шикарну передачу на дальній край воротарського, де Міна перестрибнув усіх і пробив точно в «дев'ятку» - 1: 0. У другому таймі колумбійці остаточно довели свою перевагу над збірною Польщі. У ворота Щестни влетіли ще два м'ячі. На 70-й хвилині відзначився Радамель Фалькао, а через п'ять хвилин він же віддав передач на Хуана Куадрадо, який встановив кінцевий результат матчу. 3: 0 - на користь збірної Колумбії. https://youtu.be/ZbzR-0rhqhw У третьому турі 28 червня Польща зіграє з Японією, а Колумбія з Сенегалом.

24 червня. ЧС-2018. Група Н

Польща - Колумбія - 0: 3 (0: 1) Голи: Міна (40), Фалькао (70), Куадрадо (75) Польща: Щенсни, Паздан (Глик, 80), Беднарек, гуральському, Левандовський, Крихов'як, Рибус, Берешіньскі (Теодорчик, 72), Зелінський, Піщек, Ковнацкі (Гросицького, 57). Колумбія: Оспіна, Аріас, Барріос, Фалькао (Бакка, 78), Хамес, Куадрадо, Міна, Агілар (Урібе, 32), Мохіка, Кинтеро (Лерма, 73), Санчес. Попереджені: Беднарек, гуральському. Завтра на світовій першості стартує третій заключний тур групового раунду. У програмі ігрового дня чотири поєдинки. У групі А Росія з Уругваєм з'ясовуватимуть долю першого місця, а Єгипет і Саудівська Аравія зіграють свого роду втішний матч. Початок зустрічей о 17:00. У групі В Іспанії потрібна перемога над невмотивованим Марокко, а очний поєдинок Португалія - ​​Іран внесе остаточну ясність у розподіл місць. Обидва матчі розпочнуться о 21:00.