Вперше в історії! Збірна Португалії - чемпіон Європи з футзалу!

10.02.2018 23:07
Збірна Португалії стала чемпіоном Європи з футзалу, здобувши перемогу в фіналі першості над командою Іспанії в додатковий час - 3: 2

Португалія - ​​чемпіон Європи з футзалу! фото uefa.com

10 лютого збірна Португалії в драматичному фінальному поєдинку чемпіонату Європи в словенській Любляні в додатковий час перемогла команду Іспанії - 3: 2. Матч почався дуже вдало для майбутніх переможців. Португальці відкрили рахунок вже на першій хвилині матчу. Рікардіньо перехопив м'яч після помилки Мігелін і потужним ударом вразив ворота Пако Седано - 1: 0. Весь перший тайм пройшов на контркурсах, можливості змінити рахунок мали обидві команди. Однак вдалося це тільки іспанської збірної. За хвилину до свистка на перерву Марк Тольра, відправивши м'яч повз воротаря зовнішньою стороною стопи, зрівняв шанси команд на перемогу - 1: 1.  Початок другої половини гри знову-таки пройшло в атаках. Дуже небезпечний момент був у португальця Андре Коелью, удар якого на 25-й хвилині струснув поперечину іспанських воріт. А на 32-й хвилині іспанці заробили небезпечний стандарт майже на лінії штрафного суперника і просто чудово його розіграли. Мігелін відмінним пасом знайшов на дальній штанзі Ліна і останній вразив порожні ворота португальців - 2: 1 на користь підопічних Хосе Лопеса. Через три хвилини Мігелін і Рікардіньо черзі обмінялися гострими моментами, але, перший влучив у поперечину, а другий не зумів перекинути м'яч через іспанського голкіпера. А на 39-й хвилині португальці вміло використовували п'ятого польового гравця і Бруну Коелью відновив паритет у матчі - 2: 2. Гра перейшла в екстратайм.  Перший тайм пройшов у рівній впертій боротьбі, а в самому початку другого травму ноги отримав провідний гравець збірної Португалії - Рікардіньо. Без своєї головної зірки підопічні Жорже Бразил трохи "просіли" і Солано з Ліном мали дві чудові можливості вивести збірну Іспанії вперед, проте їх ударам не вистачило точності. Але, за п'ятдесят п'ять секунд до кінця додаткового часу, суддя призначив стандарт в 10-ти метрах від воріт іспанців і Бруну Коелью відмінним ударом забив переможний м'яч для португальців - 3: 2. Португалія вперше в своїй історії стала чемпіоном Європи, срібні медалі завоювала Іспанія. Бронза у збірної Росії, яка в поєдинку за третє місце з мінімальним рахунком переграла Казахстан - 1: 0. Кращим гравцем і бомбардиром першості континенту став португалець Рікардіньо, на рахунку якого сім м'ячів.