Ступор та гарячка! Дженоа без Шевченка катастрофічно зіграв у матчі зі Спецією

09.01.2022 21:22

За відсутності Андрія Шевченка Дженоа програв прямому конкуренту у боротьбі за право залишитись у Серії А

У матчі 21-го туру першості Італії Дженоа Андрія Шевченка приймав Спецію. Український наставник генуезців перед зустріччю знову здав позитивний ПЛР-тест і не зміг керувати командою особисто, довіривши цю справу своєму помічникові Мауро Тассотті.

Поєдинок мав надзвичайно важливе значення, адже зіткнулися прямі конкуренти в боротьбі за право грати в найвищому дивізіоні чемпіонату Італії. На жаль, господарі знову не показали скількись осмисленої гри в атаці, навіть незважаючи на значущість зустрічі.

Досить сказати, що за весь перший тайм Дженоа не завдав у площину воріт Спеції жодного удару. А от команда Віктора Коваленка, який розпочав поєдинок на лаві запасних, зробила це шість разів. Не дивно, що вона й повела в рахунку – 1:0.

Після перерви господарі кинули в бій одразу трьох нових гравців – Сільвана Хефті, Горана Пандева та Нікколо Ровеллу. Це призвело до спалаху активності Грифонів, який носив швидше гарячковий, ніж осмислений характер.

Пару моментів підопічні Шевченка створили, але контратаки гостей були навіть гострішими. Під кінець матчу генуезці двічі все ж таки могли зрівняти рахунок, але Спеція дотягла до такої потрібної перемоги.

Для Дженоа ж ця поразка дорівнює катастрофі. Команда Андрія Шевченка має 12 очок та посідає 19-е місце. Спеція набрала 19 пунктів, у Венеції, яка на рятівній 17-й позиції, 17 балів.

Зазначимо, що Віктор Коваленко вийшов на поле на 85-й хвилині та результативними діями не відзначився.