Юнацька збірна України з перемоги над Францією початку Євро

17.07.2018 21:35
Підопічні Олександра Петракова провела перший поєдинок групового етапу на континентальній першості

Фото Павла Кубанова

На чемпіонаті Європи, який проходить у Фінляндії, підопічні Олександра Петракова провели свій перший поєдинок. Наші хлопці зійшлися з командою Франції - одним з головних фаворитів змагань. Початок зустрічі вийшло результативним. На 13-й хвилині українці відкрили рахунок: Юхим Конопля після подачі зі штрафного скинув м'яч на Георгія Цітаішвілі і півзахисник Динамо впевнено пробив в ближній кут. Проте через 10 хвилин триколірні відігралися, коли Рафік Гюітан замкнув простріл Бубакара Сумаре справа. Після цього французи володіли м'ячем і створили кілька небезпечних моментів. Так, в деяких епізодах виручав Владислав Кучерук, ще одного разу українців «пробачив» Мізіано Маоліда. Синьо-жовті відповіли небезпечним випадом в кінцівці першого тайму, але Владислав Супряга далеко відпустив м'яч. Другий гол організували динамівці У другій половині багато вирішив один епізод. На 64-й хвилині капітан Франції Маланг Сарр зробив фол останньої надії, за що був видалений. Після цього ігровою перевагою заволоділи підопічні Петракова і в кінцівці зустрічі наші хлопці таки дотиснули суперників. На 86-й хвилині французи помчали вперед і залишили тили відкритими. Цітаішвілі відмінним пасом вивів Сергія Булеца на чужу половину поля, а півзахисник Динамо щільним ударом з-за меж штрафного майданчика пробив голкіпера опонентів. 2: 1 - юнацька збірна України святкує перемогу над сильною командою. У наступному турі синьо-жовті зустрінуться з англійцями, які здолали Туреччину з рахунком 3: 2. Матч українців проти остров'ян відбудеться в п'ятницю, 20 липня. Група В. 1-й тур Франція (U-19) - Україна (U-19) — 1:2 (1:1) Голи: Гуйтан (23, Сумаре) - Цітаішвілі (13, Конопля), Булеца (86, Цітаішвілі). Вилучення: Сарр (64). Франція: Діуф, Дембеле, Ніакате, Камара, Сарр, Нгуямба, Діабі (Басила, 66), Маоліда (гуїро, 75), Гуйтан, Пінторі (Адлі, 46), Сумаре. Україна: Кучерук, Бондар, Попов, Миколенко, Хахльов (Бєляєв, 90 + 1), Корнієнко, Булеца (Ременюк, 89), Супряга, Дрішлюк, Конопля, Цітаішвілі (Мусолітін, 90 + 4). Попереджені: Камара, Сумаре, Ніакате - Бондар. Група В