Отримали три і схаменулися: Бенфіка пізно кинула в бій Романа Яремчука

27.10.2021 23:28

Форвард збірної України Роман Яремчук відіграв трохи більше п'яти хвилин за Бенфіку у Кубку португальської ліги

Лісабонська Бенфіка зіграла внічию з Гімарайншем у виїзному матчі Кубка португальської ліги. Команди забили один одному по три м'ячі, причому господарі зуміли відігратися на 83-й хвилині.

За чотири хвилини після цього Жорже Жезуш випустив Романа Яремчука, який просидів практично весь поєдинок на лаві запасних.

На жаль, часу, щоби відзначитися в українця було замало. В результаті 3:3 та Бенфіка з одним очком посідає друге місце у групі А Кубка ліги Португалії.

Кубок Португальської Ліги. Група А

Гімарайнш - Бенфіка - 3: 3 (2: 3)

Голи: Андре (21), Еступіньян (45+2), Дуарте (83) – Семеду (7, автогол), Піцці (15), Радоньїч (28).

Андрій Ярмоленко - найкращий гравець збірної України у відборі ЧС за оцінками InStat