Повний розклад ексклюзивного опитування Команди 1: як голосували всі футболісти та тренери українського чемпіонату

29.12.2021 10:15

У нашому традиційному передноворічному опитуванні цього разу взяли участь XNUMX футболістів і XNUMX тренерів.

Фото Сергія Козина

Переможцем традиційного референдуму КОМАНДИ XNUMX, який цього разу проходив за підтримки компанії EVOLUTION (маркетинг і брендинг), став нападник Дніпра-XNUMX та збірної України Артем Довбик. Нинішнє опитування стало XNUMX-м за ліком, а брали участь у ньому по XNUMX футболістів і головний тренер від кожної команди. Респонденти називали трійку кращих футболістів. За перше місце нараховувалося три очки, за друге — два, за третє — одне. До вашої уваги — повні результати голосування.

Шахтар (Донецьк)

Прізвище

1-е місце

2-е місце

XNUMX-є місце

Роберто ДЕ ДЗЕРБІ

Марлос

Шапаренко

Циганков

Валерій БОНДАР

Марлос

Матвієнко

Бондаренко

ВІТАО

Додо

Фернандо

Маркос Антоніо

ІСМАЇЛІ

Марлос

Алан Патрік

Довбик

Євген КОНОПЛЯНКА

Додо

Циганков

Соломон

Віктор КОРНІЄНКО

Забарний

Марлос

Довбик

Сергій КРИВЦОВ

Буяльський

Матвієнко

Алан Патрік

МАРЛОН

Алан Патрік

Матвієнко

Додо

Микола МАТВІЄНКО

Степаненко

Марлос

Сидорчук

Жуніор МОРАЕС

Додо

Алан Патрік

Тілль

Михайло МУДРИК

Трубін

Матвієнко

Мудрик

Андрій ПЯТОВ

Різник

Матвієнко

Шапаренко

Садиба СОЛОМОН

Циганков

Довбик

Алан Патрік

Тарас СТЕПАНЕНКО

Шапаренко

Додо

Матвієнко

Георгій СУДАКОВ

Алан Патрік

Циганков

Довбик

Анатолій ТРУБІН

Матвієнко

Степаненко

Алан Патрік

Динамо (Київ)

Прізвище

1-е місце

2-е місце

XNUMX-є місце

Олег ГУСЄВ

Циганков

Буяльський

Шапаренко

Олександр АНДРІЄВСЬКИЙ

Циганков

Буяльський

Шапаренко

Денис БОЙКО

Шапаренко

Циганков

Буяльський

Георгій БУЩАН

Буяльський

Циганков

Шапаренко

Віталій БУЯЛЬСЬКИЙ

Циганков

Буяльський

Шапаренко

Денис ГАРМАШ

Циганков

Буяльський

Шапаренко

Ілля ЗАБАРНИЙ

Циганков

Буяльський

Шапаренко

Олександр КАРАВАЄВ

Циганков

Буяльський

Шапаренко

Віталій МИКОЛЕНКО

Буяльський

Циганков

Шапаренко

Сергій СИДОРЧУК

Циганков

Буяльський

Шапаренко

Олександр СИРОТА

Циганков

Шапаренко

Буяльський

Олександр ТИМЧИК

Циганков

Шапаренко

Буяльський

Віктор ЦИГАНКОВ

Буяльський

Шапаренко

Циганков

Артем ШАБАНОВ

Буяльський

Шапаренко

Циганков

Микола ШАПАРЕНКО

Циганков

Буяльський

Сидорчук

Володимир ШЕПЕЛЄВ

Циганков

Буяльський

Шапаренко

Дніпро-1 (Дніпро)

Прізвище

1-е місце

2-е місце

XNUMX-є місце

Ігор ЙОВИЧЕВИЧ

Довбик

Піхальонок

Шапаренко

Володимир АДАМЮК

Довбик

Піхальонок

Сидорчук

Олексій ГУЦУЛЯК

Довбик

Матвієнко

Дубінчак

Артем ДОВБИК

Тілль

Циганков

Гуцуляк

Владислав ДУБІНЧАК

Шапаренко

Довбик

Буяльський

Данило ІГНАТЕНКО

Довбик

Шапаренко

Піхальонок

Ігор КОГУТ

Довбик

Різник

Буяльський

Микита КРАВЧЕНКО

Шапаренко

Довбик

Гармаш

Сергій ЛОГІНОВ

Буяльський

Довбик

Шапаренко

Валерій ЛУЧКЕВИЧ

Довбик

Шапаренко

Буяльський

Олександр НАЗАРЕНКО

Довбик

Сидорчук

Трубін

Євген ПАСТ

Довбик

Різник

Аллах'яр

Олександр ПІХАЛЬОНОК

Довбик

Шапаренко

Ігнатенко

Олександр СВАТОК

Довбик

Піхальонок

Дубінчак

Валерій ЮРЧУК

Шапаренко

Матвієнко

Довбик

Єгор ЯРМОЛЮК

Довбик

Циганков

Буяльський

Зоря (Луганськ)

Прізвище

1-е місце

2-е місце

XNUMX-є місце

Віктор СКРИПНИК

Довбик

Буяльський

Аллах'яр

Аллах'яр САЙЯДМАНЕШ

Матвієнко

Бущан

Вернидуб

Даниїл АЛЕФІРЕНКО

Буяльський

Алан Патрік

Мораес

Сергій БУЛЕЦА

Шапаренко

Мацапура

Аллах'яр

Віталій ВЕРНИДУБ

Забарний

Буяльський

Шапаренко

ЖУНІНЬО

Імереков

Буяльський

Різник

Владислав КАБАЄВ

Довбик

Буяльський

Мацапура

КРІСТІАН

Вербич

Нурієв

Шахаб

Максим ЛУНЬОВ

Трубін

Матвієнко

Гладкий

Дмитро МАЦАПУРА

Трубін

Тілль

Довбик

Єгор НАЗАРИНА

Циганков

Аллах'яр

Назарина

Агрон РУФАТІ

Додо

Тайсон

Тілль

ФРІМПОНГ

Матвієнко

Мацапура

Різник

Дмитро ХОМЧЕНОВСЬКИЙ

Аллах'яр

Марлос

Сидорчук

Ловрен ЦВЕК

Циганков

Аллах'яр

Трубін

Захедітабар ШАХАБ

Мацапура

де Пена

Ісмаїлі

Ворскла (Полтава)

Прізвище

1-е місце

2-е місце

XNUMX-є місце

Юрій МАКСИМОВ

Тілль

Степанюк

Скляр

Ібрагім КАНЕ

Тілль

Рангел

Якубу

Данило КРАВЧУК

Тілль

Циганков

Різник

Богдан КУШНІРЕНКО

Тілль

Різник

Пердута

Ігор ПЕРДУТА

Тілль

Шапаренко

Соломон

Іван ПЕШИЧ

Різник

Тілль

Довбик

Давид ПУЦЛІН

Тілль

Степанюк

Різник

Дмитро РІЗНИК

Степанюк

Аллах'яр

Тілль

Руслан СТЕПАНЮК

Тілль

Пердута

Скляр

Йонас ТАММ

Різник

Алан Патрік

Циганков

Олів'є ТІЛЛЬ

В. Тілль

Різник

Буяльський

Олександр ТКАЧЕНКО

Бущан

Довбик

Тілль

Артем ЧЕЛЯДИН

Різник

Тілль

Циганков

Володимир ЧЕСНАКОВ

Різник

Тілль

Степанюк

Сергій ЯВОРСЬКИЙ

Різник

Тілль

Соломон

Наджееб ЯКУБУ

Тілль

Кане

Миколенко

Олександрія

Прізвище

1-е місце

2-е місце

XNUMX-є місце

Юрій ГУРА

Довбик

Піхальонок

Буяльський

Владислав БАБОГЛО

Довбик

Циганков

Степаненко

Олег БІЛИК

Довбик

Шапаренко

Забарний

Олександр ДЕМЧЕНКО

Циганков

Матвієнко

Сидорчук

Кирило ДРИШЛЮК

Циганков

Степаненко

Довбик

Каспарс ДУБРА

Довбик

Циганков

Буяльський

Іван КАЛЮЖНИЙ

Довбик

Шапаренко

Циганков

Кирило КОВАЛЕЦЬ

Калітвінцев

Безбородько

Дубра

Олег КОЖУШКО

Довбик

Тілль

Гармаш

Юрій КОПИНА

Довбик

Шапаренко

Циганков

Денис МІРОШНИЧЕНКО

Довбик

Циганков

Степаненко

Володимир ОДАРЮК

Довбик

Різник

Матвієнко

Сергій РИБАЛКА

Циганков

Шапаренко

Алан Патрік

Максим ТРЕТЬЯКОВ

Довбик

Піхальонок

Гладкий

Денис УСТИМЕНКО

Довбик

Циганков

Безбородько

Андрій ЦУРІКОВ

Додо

Ісмаїлі

Тілль

Десна (Чернігів)

Прізвище

1-е місце

2-е місце

XNUMX-є місце

Олександр РЯБОКОНЬ

Циганков

Буяльський

Довбик

Денис БЕЗБОРОДЬКО

Домбровський

Калітвінцев

Картушов

Пилип БУДКІВСЬКИЙ

Буяльський

Довбик

Мудрик

Вікентій ВОЛОШИН

Безбородько

Домбровський

Картушов

Максим ДЕГТЯРЬОВ

Соломон

Тете

Довбик

Андрій ДОМБРОВСЬКИЙ

Картушов

Калітвінцев

Безбородько

Тарас ЗАВІЙСЬКИЙ

Циганков

Шапаренко

Калітвінцев

Владислав КАЛІТВІНЦЕВ

Довбик

Циганков

Тілль

Єгор КАРТУШОВ

Ковальов

Чорноморець

Безбородько

Ігор ЛИТОВКА

Безбородько

Картушов

Домбровський

Роман МИСАК

Різник

Тілль

Калітвінцев

Олександр САФРОНОВ

Буяльський

Алан Патрік

Піхальонок

Андрій ТОТОВИЦЬКИЙ

Шапаренко

Різник

Довбик

Євгеній ЦИМБАЛЮК

Завійський

Сафронов

Калітвінцев

Ілля ШЕВЦОВ

Бондаренко

Кащук

Судаков

Владлен ЮРЧЕНКО

Алан Патрік

Вернидуб

Тотовицький

Колос (Ковалівка)

Прізвище

1-е місце

2-е місце

XNUMX-є місце

Ярослав ВИШНЯК

Волинець

Петров

Богданов

Андрій БОГДАНОВ

Шапаренко

Різник

Довбик

Євгеній ВОЛИНЕЦЬ

Різник

Шапаренко

Мілько

Віталій ГАВРИШ

Циганков

Тілль

Волинець

Євген ЗАДОЯ

Довбик

Циганков

Буяльський

Олег ІЛЬЇН

Костишин

Соломон

Марлос

Денис КОСТИШИН

Циганков

Буяльський

Ільїн

Володимир ЛИСЕНКО

Довбик

Петров

Волинець

Володимир МАХАНЬКОВ

Циганков

Довбик

Піхальонок

Вадим МІЛЬКО

Шапаренко

Забарний

Тілль

Євгеній НОВАК

Забарний

Волинець

Шапаренко

Анатолій НУРІЄВ

Довбик

Циганков

Різник

Кирило ПЕТРОВ

Буяльський

Петров

Різник

Ніка СІТЧІНАВА

Буяльський

Золотов

Мудрик

Кирило ФЕСЮН

Різник

Довбик

Циганков

В'ячеслав ЧУРКО

Довбик

Матвієнко

Різник

Верес (Рівне)

Прізвище

1-е місце

2-е місце

XNUMX-є місце

Юрій ВІРТ

Шапаренко

Матвієнко

Різник

Роберт ГЕГЕДОШ

Довбик

Різник

Тілль

Роман ГОНЧАРЕНКО

Миколенко

Степанюк

Траоре

Богдан КОГУТ

Різник

Степанюк

Довбик

Валерій КУЧЕРОВ

Циганков

Степанюк

Довбик

Роман МІРОШНИК

Шапаренко

Різник

Довбик

Дмитро НЄМЧАНІНОВ

Тілль

Довбик

Забарний

Сергій ПАНАСЕНКО

Алан Патрік

Довбик

Тілль

Геннадій ПАСІЧ

Степанюк

Довбик

Циганков

Євгеній ПАСІЧ

Пятов

Додо

Степаненко

Сергій ПЕТЬКО

Циганков

Матвієнко

Піхальонок

Микита ПОЛЮЛЯХ

Тілль

Забарний

Степаненко

Михайло СЕРГІЙЧУК

Гармаш

Різник

Степанюк

Ігор СОЛДАТ

Довбик

Тілль

Шапаренко

Віталій ТИМОФІЄНКО

Тілль

Степанюк

Степаненко

Сергій ШЕСТАКОВ

Довбик

Циганков

Аллах'яр

Металіст 1925 (Харків)

Прізвище

1-е місце

2-е місце

XNUMX-є місце

Валерій КРИВЕНЦОВ

Матвієнко

Траоре

Аллах'яр

Юрій БАТЮШИН

Тілль

Степанюк

Гармаш

Артем ГАБЕЛОК

Буяльський

Шапаренко

Тілль

Максим ЖИЧІКОВ

Шапаренко

Матвієнко

Гармаш

Максим ЗАДЕРАКА

Тілль

Шапаренко

Габелок

Артур ЗАПАДНЯ

Буяльський

Гармаш

Криськів

Ілля ЗУБКОВ

Траоре

Буяльський

Сидоренко

Дмитро КРИСЬКІВ

Матвієнко

Циганков

Алан Патрік

Віталій ПОНОМАР

Циганков

Довбик

Аллах'яр

Євген ПРОТАСОВ

Аллах'яр

Буяльський

Тотовицький

Андрій РЕМЕНЮК

Шапаренко

Циганков

Аллах'яр

Антон САВІН

Додо

Буяльський

Циганков

Денис СИДОРЕНКО

Траоре

Тілль

Буяльський

Євгеній ТКАЧУК

Буяльський

Тілль

Довбик

Сергій ЧЕНБАЙ

Буяльський

Довбик

Скляр

Денис ШЕЛІХОВ

Циганков

Гармаш

Різник

Рух (Львів)

Прізвище

1-е місце

2-е місце

XNUMX-є місце

Леонід КУЧУК

Довбик

Шапаренко

Аллах'яр

Олександр БАНДУРА

Шахаб

Буяльський

Тете

Максим БІЛИЙ

Довбик

Мудрик

Піхальонок

Богдан БОЙЧУК

Шапаренко

Довбик

Буяльський

Андрій БОРЯЧУК

Шапаренко

Третяков

Довбик

Роман ДІДИК

Довбик

Циганков

Забарний

Юрій КЛИМЧУК

Циганков

Буяльський

Соломон

Данііл КОНДРАКОВ

Довбик

Буяльський

Степанюк

Орест КУЗИК

Тете

Буяльський

Довбик

Андрій КУХАРУК

Тотовицький

Алан Патрік

Тілль

Ярослав МАРТИНЮК

Довбик

Буяльський

Соломон

Юрій ПАНЬКІВ

Довбик

Різник

Довгий

Остап ПРИТУЛА

Буяльський

Шапаренко

Алан Патрік

Марко САПУГА

Циганков

Забарний

Степаненко

Олексій СИЧ

Довбик

Шапаренко

Мудрик

Валерій ФЕДОРЧУК

Довбик

Піхальонок

Ігнатенко

Львів

Прізвище

1-е місце

2-е місце

XNUMX-є місце

Олег ДУЛУБ

Буяльський

Циганков

Довгий

Іван БРІКНЕР

Шапаренко

Матвієнко

Циганков

Максим ГРИСЬО

Матвієнко

Циганков

Буяльський

Олексій ДОВГИЙ

Довбик

Шапаренко

Бущан

Олексій ЗОЗУЛЯ

Волинець

Політило

Довбик

Олександр ІЛЬЮЩЕНКОВ

Буяльський

Довбик

Пятов

Орест КОСТИК

Нич

Семенів

Крушинський

Міхай-Даніел ЛЕКА

Довбик

Тете

Шапаренко

Назарій НИЧ

Шапаренко

Довбик

Циганков

Сергій ПОЛІТИЛО

Буяльський

Довбик

Гармаш

Артур РЕМЕНЯК

Буяльський

Довбик

Циганков

Олександр РОМАНЧУК

Шапаренко

Циганков

Довбик

Дмитро СЕМЕНІВ

Довбик

Довгий

Соломон

ШИНА

Шина

Маркос Антоніо

Тете

ЕРНЕСТ Антві

Довбик

Ернест

Тете

Володимир ЯКИМЕЦЬ

Шапаренко

Циганков

Марлос

Чорноморець (Одеса)

Прізвище

1-е місце

2-е місце

XNUMX-є місце

Юрій МОРОЗ

Шапаренко

Бущан

Піхальонок

Артур АВАГІМЯН

Шапаренко

Циганков

Буяльський

Крістіан БІЛОВАР

Буяльський

Шапаренко

Гармаш

Максим БРАГАРУ

Шапаренко

Циганков

Забарний

Роман ВАНТУХ

Шапаренко

Буяльський

Смирний

Бека ВАЧІБЕРАДЗЕ

Матвієнко

Майкон

Додо

Валерій ДУБКО

Тілль

Довбик

Шапаренко

Сергій КРАВЧЕНКО

Шапаренко

Довбик

Забарний

Денис КУЗИК

Шапаренко

Довбик

Забарний

Владислав КУЧЕРУК

Гармаш

Сидорчук

Шапаренко

Микола МИХАЙЛЕНКО

Шапаренко

Довбик

Забарний

Денис СКОРКО

Шапаренко

Забарний

Довбик

Євгеній СМИРНИЙ

Шапаренко

Вантух

Ванат

Юрій ТЛУМАК

Шапаренко

Забарний

Циганков

Георгій ЦІТАІШВІЛІ

Шапаренко

Циганков

Гармаш

Андрій ШТОГРИН

Довбик

Буяльський

Гармаш

Інгулець (Петрове)

Прізвище

1-е місце

2-е місце

XNUMX-є місце

Сергій ЛАВРИНЕНКО

Забарний

Бущан

Шапаренко

Младен БАРТУЛОВИЧ

Довбик

Тілль

Козак

Євген ЗАПОРОЖЕЦЬ

Коваленко

Козак

Сітчінава

Ілля КОВАЛЕНКО

Тете

Марлос

Циганков

Олександр КОЗАК

Довбик

Алан Патрік

Тете

Андрій КОРОБЕНКО

Піхальонок

Циганков

Довбик

Владислав ЛУПАШКО

Шапаренко

Циганков

Піхальонок

Євген ОПАНАСЕНКО

Тілль

Степанюк

Довбик

Віталій ПАВЛОВ

Довбик

Буяльський

Матвієнко

Михайло ПЛОХОТНЮК

Циганков

Довбик

Тете

Павло ПОЛЕГЕНЬКО

Піхальонок

Алан Патрік

Тілль

Дмитро ПОСПЄЛОВ

Довбик

Буяльський

Тете

Мохамед САЛЕМ

Асмелаш

Лупашко

Шуст

Артем СМОЛЯКОВ

Соломон

Довбик

Запорожець

Михайло ШИШКА

Сидорчук

Алан Патрік

Тілль

Андрій ЯКИМОВ

Тілль

Довбик

Гуцуляк

Минай

Прізвище

1-е місце

2-е місце

XNUMX-є місце

Ігор ЛЕОНОВ

Марлос

Циганков

Довбик

Антон БАЙДАЛ

Циганков

Шапаренко

Матвієнко

Дмитро БІЛОНОГ

Матич

Селезньов

Петрусенко

Богдан ВЕКЛЯК

Довбик

Шапаренко

Матвієнко

Олег ВИШНЕВСЬКИЙ

Циганков

Хахльов

Шапаренко

Ігор ГОНЧАР

Циганков

Буяльський

Ісмаїлі

Олег ГОРІН

Циганков

Мудрик

Степаненко

Едвард КОБАК

Костишин

Климчук

Ернест

Богдан КОВАЛЕНКО

Шапаренко

Миколенко

Мудрик

Михайло МЕСХІ

Аллах'яр

Тілль

Шапаренко

Сергій МЯКУШКО

Буяльський

Довбик

Мудрик

Герман ПЕНЬКОВ

Шапаренко

Степаненко

Бущан

Олександр ПЕТРУСЕНКО

Бущан

Довбик

Шапаренко

Євген СЕЛЕЗНЬОВ

Ахмедзаде

Петрусенко

Мудрик

Олег СИНЬОГУБ

Буяльський

Миколенко

Матвієнко

Олексій ХАХЛЬОВ

Циганков

Миколенко

Шапаренко

 Маріуполь

Прізвище

1-е місце

2-е місце

XNUMX-є місце

Остап МАРКЕВИЧ

Тілль

Буяльський

Додо

Богдан В'ЮННИК

Тілль

Буяльський

Педріньйо

Олександр ДРАМБАЄВ

Забарний

Матвієнко

Довбик

Олексій КАЩУК

Матвієнко

Забарний

Циганков

Олег КУДРИК

Буяльський

Різник

Піхальонок

Андрій КУЛАКОВ

Буяльський

Тілль

Тете

Марк МАМПАССІ

Тілль

Довбик

Циганков

Кирило МЕЛІЧЕНКО

Довбик

Тілль

Піхальонок

Артур МИКИТИШИН

Тілль

Буяльський

Циганков

Дмитро МИШНЬОВ

Довбик

Тілль

Буяльський

Микита ПЕТЕРМАН

Матвієнко

Буяльський

Довбик

Петро СТАСЮК

Буяльський

Довбик

Тілль

Дмитро ТОПАЛОВ

Буяльський

Шапаренко

Аллах'яр

Михайло ХРОМЕЙ

Довбик

Тілль

Педріньйо

Максим ЧЕХ

Забарний

Алан Патрік

Довбик

Денис ШОСТАК

Довбик

Алан Патрік

Тете

Лауреати попередніх років

Стрічка новин