Покуражилися в кінці сезону. Як Динамо громить суперників за Луческу (відео)

11.05.2021 09:03
Категорії: Новини теми

Згадуємо всі розгромні перемоги київського Динамо під керівництвом головного тренера Мірчі Луческу

Румунський фахівець очолив біло-синіх влітку минулого року. За час роботи з командою Мірчі Луческу Динамо здобуло 10 великих вікторій. Вісім із них припали на УПЛ, по одній - на ЛЧ і Кубок України. Нижче ми згадаємо всі розгроми у виконанні киян.

УПЛ. 1-й тур. Олімпік - Динамо - 1: 4

У дебютній грі під керівництвом Містера біло-сині перемогли олімпійців. На старті поєдинку забив Віталій Буяльський, пізніше автогол спорудив Тарас Завійський. Потім Сергій Політило відквитав один м'яч, у другому таймі дебютним голом за Динамо відзначився Владислав Супряга, а крапку поставив Віктор Циганков.

УПЛ. 4-й тур. Минай - Динамо - 0: 4

Цього разу підопічні Луческу розгромили дебютанта Прем'єр-ліги. Спочатку перший у кар'єрі м'яч за Динамо оформив Олександр Андрієвський, пізніше забили Циганков і Беньямін Вербич, а четвертий м'яч минайці відправили у свої ворота самі.

ЛЧ. Плей-офф. Динамо - Гент - 3: 0

Містеру вдалося вивести віце-чемпіонів України до групового етапу ЛЧ через кваліфікацію. Біло-сині перемогли на виїзді - 2: 1, а вдома й зовсім розгромили Буйволів. На XNUMX-й хвилині відзначився Буяльський, а потім по пенальті реалізували Карлос де Пена й Жерсон Родрігес.

УПЛ. 16-й тур. Львів - Динамо - 1: 4

Наступного великого успіху довелося чекати до 28 лютого. Артем Бєсєдін забив уже на XNUMX-й хвилині, пізніше збільшили перевагу Циганков і Томаш Кендзьора. Потім Львів один м'яч відквитав, а в кінцівці Богдан Лєднєв оформив дебютний гол за Динамо.

УПЛ. 17-й тур. Динамо - Минай - 3: 0

У наступному турі знову дісталося супернику із Західної України. Усі голи припали на другий тайм - забили Сергій Сидорчук, де Пена й Родрігес.

УПЛ. 19-й тур. Динамо - Рух - 3: 0

Після вильоту з Ліги Європи підопічні Луческу розбили львів'ян. Перемога вийшла непростою, адже переломити гру вдалося лише із застосуванням джокерів. Після виходу на заміну два голи забив Олександр Караваєв (його перші м'ячі за Динамо), також відзначився Сідклей.

Кубок України. Півфінал. Агробізнес - Динамо - 0: 3

На шляху до 18-го в історії фіналу Кубку України кияни по пенальті пройшли Колос і розбили представника першої ліги. У півфіналі у ворота Агробізнесу забивали Лєднєв, Бєсєдін та Буяльський.

УПЛ. 23-й тур. Динамо - Інгулець - 5: 0

У XNUMX-му турі УПЛ біло-сині розгромили Інгулець. У ворота петрівців забивали Ілля Забарний, Бєсєдін, Циганков (дубль) і Денис Попов. Ця перемога дозволила столичному клубу достроково відсвяткувати чемпіонство. Уперше за Луческу динамівці забили у ворота суперника п'ять м'ячів.

УПЛ. 24-й тур. Ворскла - Динамо - 1: 5

У наступному турі Динамо знову оформило розгром. Цього разу кияни обіграли в гостях Ворсклу. Першим хет-триком у кар'єрі вистрілив Буяльський, також за біло-синіх забивали Родрігес і Сідклей. Єдиний м'яч полтавців на рахунку Владислава Кулача.

УПЛ. 26-й тур. Колос - Динамо - 0: 3

У заключному турі Прем'єр-ліги кияни виступили практично основним складом. Динамо домінувало впродовж усього матчу і забило три голи без відповіді. Відзначилися Денис Гармаш, Микола Шапаренко й Віталій Миколенко, причому всі м'ячі вийшли - не надивишся.

Знизили червоний градус. Як видалялися гравці Динамо по ходу сезону (відео)