Чи піде Динамо шляхом Шахтаря? Українські клуби в єврокубках після 0: 1 на виїзді (відео)

13.08.2019 09:03
Як грали українські команди в єврокубкових раундах на виліт після поразок на виїзді з рахунком 0: 1?

У третьому колі відбору Ліги чемпіонів Динамо мінімально поступилося Брюгге. Це 10-й випадок в історії українського футболу, коли наша команда програвала виїзний поєдинок раунду на виліт в єврокубку з рахунком 0: 1. Нижче ми згадаємо, чим все завершувалося в результаті. КОК-1995/96. 1-й раунд. Шахтар - Брюгге - 1:1 Пройшовши Лінфілд в кваліфікації, гірники не впоралися з нинішнім суперником Динамо. Пропустивши на виїзді пізній гол, Шахтар не зміг виправити ситуацію в матчі-відповіді. На 60-й хвилині Маріо Станіч вивів гостей вперед, але одразу ж встановив паритет Олександр Воскобойник. Втім, на більше донеччани не спромоглися. https://www.youtube.com/watch?v=zDnBQsGUFio Кубок УЄФА-2002/03. 1-й раунд. Металург З - Лідс - 1:1 У свою дебютний сезон в єврокубках козаки дали бій англійцям. Лідс переміг вдома завдяки пізньому голу Алана Сміта, але «відповідь» Іраклій Модебадзе вирівняв рахунок в дуелі. На жаль, на 70-й хвилині шлях Металурга в Кубку УЄФА своїм м'ячем припинив Нік Бармбі. https://www.youtube.com/watch?v=zFNtDn4m980 Кубок УЄФА-2003/04. 3-й раунд. Дніпро - Марсель - 0:0 У тому сезоні синьо-біло-блакитні добралися до весняної частини турніру, де дали бій бронзовому призеру Ліги 1. У Дніпропетровську українці не пропустили, але відповісти на гол Дідьє Дрогба в першому матчі не зуміли. https://www.youtube.com/watch?v=nhWVx-i5wiw Кубок УЄФА-2004/05. 1-й раунд. Дніпро - Маккабі Хайфа - 2:0 Саме дніпряни перервали серію невдач наших клубів після 0: 1. На своєму полі необхідні два м'ячі оформили Дмитро Михайленко та Андрій Русол. У підсумку команда дійшла до 1/16 фіналу, де вилетіла від Партизана. ЛЧ-2007/08. 3-й раунд кваліфікації. Шахтар - Зальцбург - 3:1 Гірники нівелювали перевагу суперників, причому вдома пропустили вже на шостій хвилині. Тут же суперкамбек почав Крістіано Лукареллі, а під кінець Нері Кастільо і Брандао вирвали Шахтарю місце в груповій стадії. https://www.youtube.com/watch?v=udtntz0y-kE Кубок Інтертото-2008. 3-й раунд. Таврія - Ренн - 1: 0 (пен. 9: 10) Кримчани були за крок від того, щоб здобути путівку в Кубок УЄФА. Мінімально поступившись у Франції, будинки сімферопольці виграли завдяки голу Васила Гігіадзе. Справа дійшла до серії пенальті, в якій після 24-х ударів сильнішим виявився Ренн. https://www.dailymotion.com/video/x697wm Кубок УЄФА-2008/09. 1-й раунд. Металіст - Бешикташ - 4:1 У тому ж сезоні двічі в подібній ситуації опинявся Металіст. Поступившись в Стамбулі, харків'яни не залишили шансів туркам вдома. Жажа Коельо оформив дубль, забили Марко Девіч і Северин Ганцарчик, а Бешикташ провів «гол престижу» на 90-й хвилині. https://www.youtube.com/watch?v=FJSkL3cds3M Кубок УЄФА-2008/09. 1/8 фіналу. Металіст - Динамо - 3:2 Подолавши груповий етап і вибивши Сампдорію, жовто-сині вийшли на іншу українську команду. У Києві перемогу біло-синім приніс Огнен Вукоєвич, а в Харкові відбувся один з найбільш пам'ятних матчів між цими суперниками. Дубль Валентина Слюсаря і гол Коельо двічі приносили потрібний Металісту результат, але точний удар Горана Сабліча після стандарту і автогол Андрія Березовчука залишили господарів за бортом турніру. https://www.youtube.com/watch?v=yt8zROTco5Y Кубок УЄФА-2008/09. 1/8 фіналу. Шахтар - ЦСКА Москва - 2:0 На цій же стадії видали камбек і гірники, що потрапили в наш список втретє. Героями домашньої зустрічі стали Фернандіньо і Луїс Адріано, забивали в другому таймі. Як ми пам'ятаємо, в результаті Шахтар став володарем Кубка УЄФА. https://www.youtube.com/watch?v=TEofPQjlLEk Володимир Сержао

Гол, який ми не забили. Повний розклад по грі Динамо в Брюгге

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів київське Динамо зіграє з Брюгге (6 серпня - в Бельгії і 13-го - в Києві). На ваш погляд, чи зуміє наша команда пройти далі?

• Так (68%, голосів: 1 937)