Перемога в фіналі і три голи Лео. Мессі проти Роналду в Лізі чемпіонів (відео)

28.10.2020 19:10
Вивчаємо історію протистояння Ліонеля Мессі і Кріштіану Роналду в рамках Ліги чемпіонів Згідно із жеребкуванням групового етапу ЛЧ-2020/21 Барселона і Ювентус потрапили в групу G, де також виступає київське Динамо. Матчі між цими командами відбудуться 28 жовтня і 8 грудня. У складі європейських «топів» виступають Ліонель Мессі і Кріштіану Роналду, які нарешті отримали можливість зустрітися один з одним. Правда, перший матч в Турині португалець пропустить, так як все ще не вилікувався від коронавируса.  Два найбільших гравця сучасності раніше 35 разів перетиналися на рівні клубів і збірних. Тут лідирує аргентинець як за перемогами (16:10), так і по голам (22:19). В рамках Ліги чемпіонів команди двох геніїв провели між собою всього п'ять матчів. Нижче ми згадаємо, що це були за поєдинки, і з яким результатом вони завершилися. ЛЧ-2007/08. Півфінал. Барселона - МЮ - 0:0 На той момент каталонців ще тренував Франк Райкард. У півфіналі на Камп Ноу обом командам не вдалося забити, хоча вже на третій хвилині Роналду не реалізував пенальті. CR7 провів всі 90 хвилин, а Мессі був замінений на 61-й. https://www.youtube.com/watch?v=RnJh_wCtJ2c ЛЧ-2007/08. Півфінал. МЮ - Барселона - 1:0 Цього разу обидва футболісти відіграли по 90 хвилин. На початку поєдинку гол дальнім пострілом забив Пол Скоулз, завдяки чому Юнайтед і пройшов далі. У підсумку англійці стали переможцями турніру, а Кріштіану з вісьмома м'ячами в активі - його кращим бомбардиром. https://www.youtube.com/watch?v=KuR9DRhvGc8 ЛЧ-2008/09. Фінал. Барселона - МЮ - 2:0 У наступному сезоні команди зійшлися у вирішальній стадії турніру. Роналду провів весь матч, наносив удари, але відзначився лише «гірчичником». Мессі ж безпосередньо вплинув на результат зустрічі, забивши другий м'яч каталонців ударом головою. З дев'ять голами Лео в результаті став найкращим снайпером Ліги чемпіонів. https://www.youtube.com/watch?v=7Km26E_TO0g ЛЧ-2010/11. Півфінал. Реал - Барселона - 0:2 У 2009 році CR7 перебрався в Мадрид, але спочатку справи в головному єврокубку йшли не кращим чином. Ось і в історичному півфіналі 2011-го сильнішими виявилися каталонці. Будинки бланкос продемонстрували не таку вже й жахливу гру, але їм відверто не пощастило з видаленням Пепе в середині другого тайму. Португалець небезпечно зіграв прямою ногою проти Дані Алвеса - бразилець обрушився на газон як підстрелений. У кінцівці зустрічі Мессі оформив дубль і фактично вирішив долю дуелі. https://www.youtube.com/watch?v=F9a4mk7Aoeo ЛЧ-2010/11. Півфінал. Барселона - Реал - 1:1 По ходу обох матчів між футболістами іспанських грандів виникали бійки, а пізніше масла у вогонь підлив Жозе Моуріньо, який звинуватив УЄФА в «проштовхуванні» каталонців і особисто Пепа Гвардіоли у фінал. Як би там не було, Барса свою справу зробила, відстоявши на Камп Ноу нічию. У другому таймі команди обмінялися голами Андреса Іньєсти і Марсело, а головні зірки на цей раз промовчали. У фіналі Барселона, до речі, обіграла МЮ. https://www.youtube.com/watch?v=w8WMVJ-SXcg Володимир Сержао

Чудова сімка в гонитві за Шевченка. Українські легіонери в основній сітці Ліги чемпіонів