По воротах пробити встиг! Роман Яремчук вийшов на заміну в матчі чемпіонату Португалії

15.01.2022 21:59

Український форвард Роман Яремчук відіграв близько XNUMX-ти хвилин за Бенфіку в матчі чемпіонату Португалії.

У поєдинку 18-го туру чемпіонату Португалії Бенфіка Романа Яремчука на домашньому стадіоні приймала Морейренсе. Українець з початку матчу залишився в запасі й вийшов на поле на 73-й хвилині за рахунку 1:1.

За час, що залишився, Яремчуку вдалося завдати по воротах суперника один удар, але м'яч пройшов далеко від цілі. У підсумку рахунок залишився нічийним.

Бенфіка набрала 41 очко і знаходиться на третій позиції в Прімейрі. Відставання від лідера, Порту, – шість пунктів.