За прикладом Барселони. Всі великі виїзні фіаско Челсі в єврокубках (відео)

14.03.2019 14:05
Згадуємо гірші виїзні поєдинки суперника київського Динамо за всю його єврокубкову історію

У четвер біло-сині спробують створити диво і повернутися в боротьбу після 0: 3 на Стемфорд Брідж. Суперник Динамо став регулярно виступати на міжнародній арені лише з кінця 1990-х, але за цей період встиг перемогти в Лізі чемпіонів і Лізі Європи, причому в двох сусідніх сезонах. Втім, були у Челсі і неприємні сторінки в єврокубковій історії. Нижче ми згадаємо всі великі невдачі аристократів у виїзних матчах. КОК-+1994 / 95. Півфінал. Сарагоса - Челсі - 3:0 Вихід у фінал Кубка Англії дозволив лондонцям повернутися в єврокубки вперше з 1972 року. «Голодні» сині відразу дійшли до півфіналу, але отримали по зубах від Сарагоси. На своєму полі іспанці крупно перемогли завдяки голу Мігеля Пардесія і дублю Хуана Еснайдера. На своєму полі Челсі переміг з рахунком 3: 1, чого не вистачило для проходу. https://www.youtube.com/watch?v=i3B_C85WGig ЛЧ-1999/00. 1/4 фіналу. Барселона - Челсі - 5: 1 (у дод. Час) Дебют команди в Лізі чемпіонів вийшов чудовим і міг завершитися ще яскравіше. Сині пройшли через два групових етапу, але не встояли в дуелі з Барселоною. Каталонці у справі програли на виїзді (1: 3), але гол Луїша Фігу залишав шанси на прохід. У матчі-відповіді португалець на пару з Рівалдо ще в першому таймі забезпечили Барселоні потрібний перевага. Однак після перерви відзначився нападник лондонців Туре Андре Фло, і лише на 83-й хвилині Даніель Гарсія зробив зворотні 3: 1. Справа дійшла до овертайму, на який сил у гостей не вистачило. Спочатку Рівалдо реалізував пенальті, а пізніше відзначився Патрік Клюйверт. https://www.youtube.com/watch?v=xcedt5ZvBcs ЛЧ-2012/13. Груповий етап. Ювентус - Челсі - 3:0 Після чемпіонського сезону синіх наздогнав спад і вони не змогли вийти з групи. У найважливішому матчі з Ювентусом в п'ятому турі лондонці провалилися, пропустивши по голу від Фабіо Квальярелли, Артуро Відаля і Себастьяна Джовінко. У підсумку сині разом з Шахтарем набрали по 10 очок, але далі пройшли донеччани. https://www.youtube.com/watch?v=Kn7D7PSjJfA ЛЧ-2017/18. Груповий етап. Рома - Челсі - 3:0 У минулому сезоні пенсіонери потрапили в непросту квартет з Ромою і Атлетіко, але зуміли зайняти другий рядок. Челсі лідирував в групі аж до четвертого туру, коли був побитий на Стадіо Олімпіко. Вже на першій хвилині блискучий гол забив Стефан Ель-Шаараві, до перерви він же зробив дубль, а в другому таймі розгром оформив Дієго Перотті. В результаті римлянам вдалося випередити конкурентів за додатковими показниками. https://www.youtube.com/watch?v=WbJdzhKYsmA ЛЧ-2017/18. 1/8 фіналу. Барселона - Челсі - 3:0 Другий рядок вивела синіх на одного з головних фаворитів. У Лондоні підопічні Антоніо Конте відстояли нічию 1: 1, але на Камп Ноу виступили хлопчиками для биття. Ліонель Мессі оформив дубль, ще один гол забив Усман Дембеле, тоді як в складі Челсі відверто «начудив» Тібо Куртуа. https://www.youtube.com/watch?v=Sd-D4spF6dU Володимир Сержао

Найближче був Шахтар. Наші клуби в єврокубках після 0: 3 у першому матчі

В 1/8 фіналу Ліги Європи київське Динамо 7-го і 14 березня зустрінеться з Челсі. На Ваш погляд, чи зуміє українська команда пробитися в чвертьфінал турніру?