За прикладом 2006-го. Як суперники допомагали збірній України на великих турнірах

05.07.2021 11:04

Підраховуємо всі видалення в поєдинках національної збірної України на великих турнірах

Фото УАФ

В XNUMX/XNUMX фіналу Євро-XNUMX українці в додатковий час дотиснули Швецію (XNUMX.XNUMX). Вирішальний гол на XNUMX-й хвилині оформив, вийшовши на заміну, Артем Довбик. При цьому по ходу овертайму шведи залишилися в меншості - Маркус Даніельссон зламав Артема Бєсєдіна, за що отримав пряму червону картку.

Попередні видалення в матчах збірної України на великих турнірах припали на ЧС-2006. У першому турі групової стадії підопічні Олега Блохіна програли Іспанії - 0:4. На початку другого тайму за рахунку 0:2 пряму червону отримав Владислав Ващук, після чого Фурія Роха реалізувала пенальті.

У третьому турі квартету доля повернула боржок нашій збірній. Під кінець першого тайму другу жовту картку заробив тунісець Зіяд Жазірі, а в другій половині зустрічі Андрій Шевченко оформив переможний гол. Ця вікторія дозволила українцям пробитися до плей-офф мундіалю. Як ми бачимо, червоні картки зіграли важливу роль в успіхах нашої національної команди.