Плеяда 18-річних і одноклубник Малиновського. Хто дебютував за топ-збірні в березні?

10.04.2021 17:05

Хто дебютував за «топові» збірні під час березневих матчів національних команд в рамках відбору на ЧС-2022?

Оллі Уоткінс забив у своєму першому поєдинку за збірну Англії.

У березні відбулися стартові поєдинки європейської кваліфікації на чемпіонат світу. За їх підсумками за свої національні команди дебютувало чимало гравців. Новачків вистачало і в топ-збірних.

Іспанія (3)

Цього разу найбільше дебютантів задіяв Луїс Енріке. З Барселони прибув 18-річний вундеркінд Педрі, Який взяв участь у всіх трьох поєдинках березня і відзначився асистом в грі з Косовом (3: 1). Здорово показує себе в Ла Лізі 20-річний вінгер Ейбар Брайан Хіль, Так що заробив для себе два дебютних поєдинку за збірну. Також вперше зіграв за національну команду Педро Порро. Правий бек МанСіті нинішній сезон на правах оренди проведе у Спортінгу.

Португалія (2)

хавбек Спортинга Жоау Пальінья вперше прибив в розташування збірної і виходив на заміну в усіх трьох матчах відбору. У третьому за рахунком березневому поєдинку з Люксембургом (3: 1) він забив гол у якості «джокера», оформивши остаточний рахунок на табло. його одноклубник Нуну Мендеш також взяв участь у всіх зустрічах, причому в двох іграх 18-річний лівий бек провів по 90 хвилин.

Відео

Англія (1)

Оллі Уоткінс отримав дебютний виклик до збірної Англії, заслуживши його своєю результативністю в Астон Віллі. Форвард відзначився голом у прем'єрному поєдинку за Трьох Левів, після виходу на заміну оформивши остаточний рахунок на табло в матчі з Сан-Марино (5: 0).

Відео

Німеччина (1)

У свої 18 років Джамал Мусіала регулярно грає за Баварію. Йоахим Лев дозволив нападнику хаву дебютувати за збірну в грі з Ісландією (3: 0). Також хлопець вийшов на заміну в поєдинку з Північної Македонією (1: 2). Відзначимо, що раніше Мусіала виступав за юнацькі та молодіжну збірні Англії, але на дорослому рівні вибрав бундестім.

Італія (1)

Одноклубник Руслана Малинівка і капітан Аталанти Рафаел толой вперше зіграв за збірну в свої 30 років. Правий бек провів 90 хвилин на полі проти Литви (2: 0).

Нідерланди (1)

хавбек Аякса Райан Гравенберх дебютував за національну команду в 18-річному віці. У всіх трьох матчах кваліфікації на ЧС-2022 він виходив на заміну.

Хорватія (1)

У поєдинку з Мальтою (3: 0) кілька хвилин ігрового часу отримав Кристиян Ловріч. Вінгер Гориці забив 15 голів в чемпіонаті Хорватії, ніж і змусив тренерський штаб збірної звернути на себе увагу.

Допомогли Англії та Бельгії розбити аутсайдерів. Дебютні голи гравців за топ-збірні в березні (відео)

Перець з Ізраїлю і Фрік з Ліхтенштейну. Топ-10 яскравих голів березня в відборі на ЧС-2022 (відео)

Нефарт Франції та Казахстану. Топ-5 курйозних голів березня в відборі на ЧС-2022 (відео)