Петряк, білорус і два латвійця. Хет-трики українських легіонерів в Європі в цьому сезоні (відео)

03.03.2020 09:05
Кому з українських легіонерів, які виступають у вищих дивізіонах Європи, вдавалося забити три голи за матч в нинішньому сезоні?

Фото molfehervarfc.hu

На позаминулому тижні в Угорщині сталося непересічна подія. Героєм матчу 22-го туру місцевого чемпіонату між Фехервара і Залаегерсег став українець. поєдинок завершився перемогою господарів з рахунком 4: 1, А Іван Петряк забив три голи своєї команди. https://youtu.be/9gKY8doj4TE?t=227 Три взяття воріт від колишнього збірки трапилися з 49-ї по 61-у хвилину. Спочатку вінгер довершив атаку Фехервара після нереалізованого партнером пенальті, потім знову забив з гострого кута, а в ще одному моменті замкнув простріл партнера. Для Івана цей хет-трик став першим в кар'єрі. Більш того, раніше 25-річний футболіст забивав більше гола за матч лише в минулому сезоні, коли виступав за Ференцварош. Тепер на рахунку українця 11 голів в Угорщині, п'ять з яких - у складі Фехервара. Користуючись нагодою, ми вирішили з'ясувати, хто ще з наших легіонерів відзначився хет-триком у цьому сезоні. Забігаючи наперед, скажемо, що таких виявилося троє, і всі вони виступали в чемпіонатах формату «весна-осінь». Віталій Квашук (Гомель). Чемпіонат Білорусі-2019. Слуцьк - Гомель - 0:6 Вихованець Динамо і донецького Металурга, який в Україні також перебував в Зорі і Олімпіку. З 2016 форвард з перервами виступає в Білорусі і вже змінив там кілька команд. У січні 2019 го Квашук прийшов в Гомель з азербайджанського Сабаха. У сезоні, що завершився Віталій був лідером атак Гомель, але від вильоту команду не врятував. За 27 поєдинків чемпіонату Квашук забив 14 голів, зайнявши друге місце в списку бомбардирів. Три м'ячі він оформив у другому турі, коли зелено-білі на виїзді знищили Слуцьк. Віталій тричі вражав ворота суперників ударами з лівої в проміжку з 74-ї по 87-у хвилину. https://youtu.be/9dr4VhEg0Tc?t=18 Роман Дебелко (ФК Рига). Чемпіонат Латвії-2019. Спартак Юрмала - ФК Рига - 2:4 Перебравшись влітку 2019 року через Карпат, Роман відразу став лідером атак Риги. Наш легіонер непогано проявив себе в матчах Ліги Європи, а в латвійській лізі з сімома точними ударами став найкращим снайпером в складі своєї команди. У матчі зі Спартаком нападник оформив хет-трик за 19 хвилин, записавши на свій рахунок три перші голи. Дебелко реалізував пенальті, забив після виходу один на один і ударом головою. У результаті восени столичні другий рік поспіль взяли чемпіонство. https://youtu.be/GsuHzojBk1Y?t=34 Мирослав Славов (ФК Рига). Кубок Латвії-2019. 1/4 фіналу. ФК Рига - Тукумс - 4:0 Цей хлопець змінив вже з десяток зарубіжних клубів. У серпні 2019 року він прийшов до Риги з чемпіонату ОАЕ. За півсезону форвард взяв участь в 12-ти матчах, в тому числі і дебютував в єврокубках, встиг забити шість голів. В кубковій зустрічі з нізшеліговим суперником Мирослав оформив три з чотирьох м'ячів рижан. Однак в наступному раунді столичні поступилися РФШ (1: 3). Володимир Сержао

Іван Петряк - про своє божевільному хет-трик: «Ніколи раніше такого не робив» (відео)