Першим чвертьфіналістом Кубку України стала Олександрія

26.10.2021 21:24

Експериментальний склад Юрія Гури на виїзді забив п'ять м'ячів у ворота Металіста XNUMX.

Еміль Мустафаєв. Фото fco.com.ua

Програму матчів 1/8 фіналу Кубку України відкривав поєдинок у Харкові між Металістом 1925 та Олександрією. Доля цієї зустрічі вирішилася, по суті, у першому таймі, в якому два свої дебютні м'ячі за основний склад містян забив 20-річний Еміль Мустафаєв.

На 52-й хвилині Копина довів рахунок до великого. За 11 хвилин підопічним Валерія Кривенцова вдалося відіграти один м'яч завдяки точному удару Криськіва. Під завісу поєдинку Ременюк забив і другий гол у ворота Олександрії, але на той час рахунок був уже 1:4. Це Кирюханцев ударом головою зняв напругу для своєї команди в цьому протистоянні. Більше того, у компенсований час Устименко знову довів рахунок до великого. У підсумку 2:5.

Кубок України. 1/8 фіналу. Динамо їде в гості до Маріуполя, а Шахтар – до Чорноморця