Перша втрата: Ворскла феєрично впустила перемогу й залишила єврокубки

29.07.2021 21:34

Полтавська Ворскла на своєму полі програла фінському КуПСу в додатковий час і залишила Лігу конференцій

Фото vorskla.com.ua

Тиждень тому у Фінляндії команди зіграли внічию з рахунком XNUMX:XNUMX. З огляду на скасування правила виїзного гола в Полтаві суперникам довелося починати все із чистого аркуша.

5
У вік-енд команди провели поєдинки своїх чемпіонатів. Ворскла впустила перемогу над Дніпром-XNUMX (XNUMX.XNUMX), тоді як КуПС мінімально здолав Ільвес (XNUMX.XNUMX).

У першому таймі підопічні Юрія Максимова виглядали не надто впевнено, а фіни, навпаки, більше тримали м'яч. Однак ситуація на полі змінилася на початку другої половини зустрічі, коли команди забили три голи.

Спочатку Тілль вивів Ворсклу вперед після контратаки й прострілу Степанюка. Суперники майже миттєво відігралися - Себбан потужним ударом із меж штрафного не залишив шансів Різнику. Однак на 55-й хвилині після корнера господарі забили вдруге: Пердута подав другим темпом, а Скляр головою за допомогою рикошету переграв голкіпера.

На жаль, підопічні Максимова, як і в першому матчі, не втримали здобуту перевагу. Арбітр додав до основного часу шість хвилин, і на третій із них фіни спочатку влучили в стійку, а потім все ж занесли м'яч у ворота.

Після двох нічиїх із рахунком 2:2 гра перейшла в овертайм. У додатковий час Ворскла залишилася в меншості: за грубий фол пряму червону картку перед собою побачив Кушніренко - дебютант, що вийшов на заміну. А на 111-й хвилині КуПС забив переможний гол - Рангел відзначився ударом головою.

Врятувати практично виграний поєдинок полтавцям не вдалося, хоча в кінцівці Челядин упустив відмінний шанс зрівняти рахунок. Тож Україна втрачає одну з п'яти своїх команд в єврокубках...

Ліга конференцій. 2-й раунд кваліфікації. Матч-відповідь

Ворскла (Україна) - КуПС (Фінляндія) - XNUMX:XNUMX (XNUMX:XNUMX, XNUMX:XNUMX) у дод. час

Голи: Тілль (XNUMX), Скляр (XNUMX) - Себбан (XNUMX), Ніссіля (XNUMX+XNUMX), Рангел (XNUMX).

На 95-й хвилині видалений Кушніренко (В).

Ворскла: Різник, Чеснаков (Луїзао, XNUMX+XNUMX), Тамм, Бондаренко, Пердута, Пуцлін (Челядин, XNUMX), Тілль, Якубу (Кушніренко, XNUMX), Скляр (Яворський, XNUMX), Степанюк (Вакула, XNUMX+XNUMX), Кане (Пешич, XNUMX).

КуПС: Крейдль - Хямяляйнен (Ніссіля, 63), Тойвомякі, Томас (Хейнонен, 85), Каррільо (Хаарала, 81) - Узочукву, Попович (Рангель, 62), Аджей-Боатенг, Себбан - Удо, Яніс Ікаунієкс (Нібалі, 91).

Попереджені: Степанюк (XNUMX), Пердута (XNUMX), Тамм (XNUMX) - Хямяляйнен (XNUMX), Ніссіля (XNUMX), Рангел (XNUMX), Удо (XNUMX).

Перший матч - 2:2.