Перша невдача за п'ять років. Всі програні фінали Кріштіану Роналду (відео)

25.12.2019 09:04
Скільки разів за всю свою кар'єру Кріштіану Роналду програвав у фінальних поєдинках?

фото juventus.com

У неділю Ювентус поступився Лаціо в рамках Суперкубка Італії (1: 3). У першому таймі на гол Луїса Альберто відповів своїм точним ударом турінец Пауло Диба, але в другому за Орлов забили сенад лулич і Данило Катальді. В результаті римляни взяли свій п'ятий Суперкубок в історії. https://www.youtube.com/watch?v=CC1TSrv2uWQ Повний матч за туринців провів Кріштіану Роналду, який вперше з 2014 року поступився у фіналі. Сумарно за свою кар'єру португалець виграв 22 титульних бою при восьми невдачах. Нижче ми поговоримо про всіх попередніх ураженнях футболіста. Євро-2004. Португалія - ​​Греція - 0: 1 На домашньому чемпіонаті португальці стартували в групі з поразки від Греції (1: 2), але в підсумку стали першими в квартеті. Потім червоно-зелені вибили по пенальті англійців, мінімально здолали голландців, але виграти титул не зуміли. У фіналі дорогу лузітанцам знову перейшли представники Еллади, які перемогли завдяки єдиному голу Ангелоса Харістеас. Роналду повністю відіграв фінал, а за весь турнір набрав 2 + 2 за системою «гол + пас». https://www.youtube.com/watch?v=crxc5WQJyPc Кубок Англії-2004/05. Арсенал - МЮ - 0: 0 (пен. 5: 4) За свою кар'єру в МЮ португалець завоював один Кубок Англії. Решта два фіналу турніру Дияволи програли. Так, в сезоні-2004/05 Кріштану взяв участь у всіх семи матчах команди в турнірі, забив у них чотири голи і став одним з трьох кращих бомбардирів. Однак за 120 хвилин фіналу Роналду так і не зміг засмутити канонірів. Свій післяматчевий пенальті він реалізував, але вирішальним став промах Пола Скоулза. https://youtu.be/KmrhybZ-Abk?t=146 Кубок Англії-2006/07. Челсі - МЮ - 1: 0 (в дод. Час) Через два роки манкуніанці поступилися в битві за титул вже інший лондонській команді. Роналду за весь турнір оформив три голи, але в фіналі знову «промовчав». Вирішальний м'яч на 116-й хвилині овертайму забив Дідьє Дрогба. https://www.youtube.com/watch?v=V5V1RjNatY4 ЛЧ-2008/09. Барселона - МЮ - 2: 0 У тому сезоні підопічні Пепа Гвардіоли просто не знали собі рівних. Вже на 10-й хвилині каталонців вперед вивів Самуель Ето'О, а під завісу поєдинку знаменитий гол головою забив Ліонель Мессі. Саме цей фінал - єдиний, програний Роналду в Лізі чемпіонів. А роком раніше в протистоянні з Челсі португалець вперше взяв трофей. https://www.youtube.com/watch?v=2C5pa7oYQ_s Суперкубок Іспанії-2011. Реал - Барселона - 2: 2, 2: 3 Роналду має в своєму активі два Суперкубка, здобутих в Іспанії. Однак в дебютному для себе розіграші турніру він зазнав фіаско. На Сантьяго Бернабеу була зафіксована бойова нічия - на точний удар Месута Озіла відповіли Давид Вілья і Ліонель Мессі, а остаточний результат встановив Хабі Алонсо. На Камп Ноу рахунок відкрив Андрес Іньєста, після чого саме Роналду зрівняв. До перерви Мессі знову вивів Барселону вперед, але в кінцівці Карім Бензема зробив 2: 2. Однак геніальний Лео не дозволив матчу перейти в овертайм, на 88-й хвилині забив переможний гол. https://www.youtube.com/watch?v=UVB9NIDaQy0 https://www.youtube.com/watch?v=mOTswUc6bDo Кубок Іспанії-2012/13. Атлетіко - Реал - 2: 1 (у дод. Час) Цей турнір Крірі вигравав також два рази. Перша фінальна невдача чекала його в мадридському дербі на Бернабеу. На початку зустрічі точним ударом головою бомбардир вивів Реал вперед, але ще в першому таймі Дієго зрівняв. Потім в доданий час Міранда після кросу вивів Атлетіко вперед. Роналду нічим допомогти вже не зміг, а в кінцівці ще й пряму червону картку отримав. Відзначимо, що з сімома голами португалець став другим бомбардиром Кубка після Кости, який оформив вісім. https://www.youtube.com/watch?v=t1cWUsE8naY Суперкубок Іспанії-2014. Реал - Атлетіко - 1: 1, 0: 1 Через рік індіанці виявилися сильнішими і в Суперкубку. Роналду був не в кращій формі після мундіалю і в обох поєдинках провів по тайму. У першому матчі в кінцівці команди обмінялися голами Хамеса Родрігеса і Рауля Гарсії. У «відповідь» на стадіоні Атлетіко вирішальний м'яч у дуелі оформив Маріо Манджукич. https://www.youtube.com/watch?v=37jJP2kh19U https://www.youtube.com/watch?v=pe37I2sWXsI Володимир Сержао

Forbes: Мессі і Роналду - в топ-10 найбільш високооплачуваних спортсменів світу останнього десятиліття