Перестрілки і три фінала.Топ-5 матчів Бразилії і Аргентини в нашому столітті (відео)

02.07.2019 16:05
Згадуємо найяскравіші епізоди за всю історію протистояння збірних Бразилії і Аргентини в XXI столітті

sports.desktopnexus.com

Сьогодні вночі в рамках півфіналу Кубка Америки-2019 зійдуться дві найсильніші збірні континенту. Раніше в XXI столітті команди провели між собою 20 поєдинків, в яких 10 перемог відсвяткували бразильці, шість - аргентинці, а ще чотири рази фіксувалася нічия. Ми вирішили виділити п'ять кращих матчів суперників за цей період. Кубок Америки-2004. Фінал. Аргентина - Бразилія - 2: 2 (пен. 2: 4) Фінальний матч вийшов окрасою турніру, а яскрава вивіска себе виправдала. На 20-й хвилині Кілі Гонсалес реалізував пенальті, а перед самою перервою Луїзао встановив паритет. Потім на 87-й Сесар Дельгадо знову вивів вперед альбіселеста, але в компенсований час Адріано врятував свою команду. У серії пенальті вирішальними виявилися сейв Жуліо Сезара після удару Андреса Д'Алессандро і промах Габріеля Хайнце. Того року бразильці завоювали свій сьомий за рахунком Кубок Америки. https://www.youtube.com/watch?v=QCCrIn4-BTk Кубок конфедерацій-2005. Фінал. Бразилія - Аргентина - 4:1 Бразильці приїхали на турнір як переможці ЧС-2002, так що поборотися за кубок отримали право і срібні призери Кубка Америки. Південноамериканці зайняли другі місця в групах, але в півфіналах вибили Німеччину та Мексику відповідно. Втім, у вирішальній сутичці інтриги практично не було. Кращий бомбардир турніру Адріано зробив дубль, також відзначилися Кака і Роналдіньо, і лише після цього рахунок розмочив Пабло Аймар. В результаті селесао добули другу в історії перемогу на Кубках конфедерацій. https://www.youtube.com/watch?v=_VTV0h4KOCY Кубок Америки-2007. Фінал. Бразилія - Аргентина - 3:0 Того року зелено-жовті здобули поки що останній для себе Кубок Америки. Аргентинці впевнено вийшли з групи і не пропускали в плей-офф аж до фіналу. Бразильцям ж довелося помучитися в серії пенальті з Уругваєм в півфіналі. Однак в титульної сутичці Чарівники м'яча знову розгромили опонентів. Вже на четвертій хвилині рахунок відкрив Жуліо Баптиста, перед перервою автогол спорудив Роберто Айяла, а добив альбіселеста в другій половині зустрічі Дані Алвес. Відзначимо, що це був перший програний Ліонелем Мессі фінал американського кубка. https://www.youtube.com/watch?v=aZ_wklDv_7M ТМ-2012. Аргентина - Бразилія - ​​4: 3 У цьому матчі Мессі зробив один зі своїх шести хет-триків за збірну. Традиційне американське дербі вийшло чудовим по драматургії. У першому таймі рахунок відкрив Ромуло, на що двома голами відповів Лео. Після перерви Оскар і Халк знову вивели Бразилію вперед, проте кінцівка залишилася за номінальними господарями. Спочатку забив Федеріко Фернандес, а переможний гол чудовим чином оформив все той же капітан. https://www.youtube.com/watch?v=ssRwf_-sQPw Суперкласіко-2012. Аргентина - Бразилія - 2: 1 (пен. 3: 4) З 2011-го збірні періодично проводять між собою товариський міні-турнір. У другому за рахунком розіграші бразильці перемогли на своєму полі 2: 1, але на виїзді програли з таким же результатом. На 81-й хвилині Ігнасіо Скокко реалізував пенальті, через кілька миттєвостей Фред зрівняв, а на 89-й все той же Скокко оформив дубль. У підсумку справа дійшла до «лотереї» в якій аргентинці не забили перші два 11-метрових, що і зіграло ключову роль в протистоянні. https://www.youtube.com/watch?v=aHMcHG5Ofx8 Володимир Сержао

Зробити рік ще більш крутим. Літні амбіції футболістів Ліверпуля

На Ваш погляд, яке місце посяде збірна України у своїй відбірковій групі Євро-2020? Нагадаємо, що суперниками команди Андрія Шевченка стануть Португалія, Сербія, Литва і Люксембург.

• Друге (50%, голосів: 14 866)
  • Перше (36%, голосів: 10 771)
  • Третє (12%, голосів: 3 456)