Пенальті, видалення й поразка. Верес у спарингу програв Левські

07.02.2022 18:36

Під час контрольного поєдинку з болгарами підопічні Юрія Вірта вдалося відігратися, але останнє слово все одно залишилося за суперником

Фото nkveres.com

На зборі у Туреччині Верес провів черговий спаринг. Українська команда зустрілася з болгарським Левським, який вже на 2-й хвилині відкрив. На 20-й хвилині болгари могли збільшити свою перевагу, але Ющишин узяв пенальті. На 42-й хвилині зусиллями Сергійчука Верес відігрався. У дебюті другого тайму з поля видалили Кобака (з правом заміни), а на 67-й хвилині Левськи забив переможний м'яч. 2:1.

Товариський матч

Верес (Україна) - Левськи (Болгарія) - 1:2

Голи: Сергійчук (42) - (2), (67).

Верес: Ющишин (Когут, 46), Савошко (Солдат, 70), Ауссі (Гук, 46), Махнєв (Мірошник, 70), Данилюк (Маргарян, 70), Петько (Кучеров, 70), Полюлях (Крейда, 70), Кобак (Г.Пасіч, 48), Гєчов (Дахновський, 70), Гайдучик (Брук, 46), Сергійчук (Поворознюк, 70).

Завтра підопічні Юрія Вірта зіграють свій другий матч на турнірі Winter Cup-2022. Суперником рівнян буде Металіст.