Паритет в розборках Мадрида. Всі фінали Реала з Атлетіко в нашому столітті (відео)

15.01.2020 14:06
Скільки разів мадридські Реал і Атлетико билися один проти одного в фіналі в XXI столітті?

Обкладинка іспанського видання Marca після перемоги Реала в Суперкубку, marca.com

У неділю команди розіграли між собою Суперкубок Іспанії. Напередодні в півфіналі Реал здолав Валенсію (3: 1), а Атлетіко - Барселону (3: 2). В очній сутичці мадридці за 120 хвилин не забили ні голи, а в серії пенальті сильнішими виявилися вершкові - 4: 1. Це був 11-й випадок в історії, коли долю будь-якого трофея визначало мадридське дербі. Сусіди провели між собою п'ять фіналів Кубка Іспанії, по два - Ліги чемпіонів і Суперкубка Іспанії, по одному - Кубка Ліги і Суперкубка УЄФА. Зараз перевага на боці Атлетіко, у якого шість перемог проти п'яти у Реала. У XXI столітті команди провели між собою шість вирішальних сутичок, і тут у них паритет. Нижче ми поговоримо про інші недавніх розборках цих команд. https://www.youtube.com/watch?v=ll1VeD5lCzg Кубок Іспанії-2012/13. Атлетіко - Реал - 2: 1 (у дод. Час) Цей фінал був першим між двома суперниками з 1992 року. На початку зустрічі точним ударом головою Кріштіану Роналду вивів Реал вперед, але ще в першому таймі Дієго зрівняв. Потім в доданий час Міранда після флангового кросу приніс перевага вже Атлетіко. Під кінець зустрічі пряму червону отримав Роналду, після чого вершкові розвалилися. В результаті матрацники взяли перший для себе внутрішній трофей в нашому столітті. https://www.youtube.com/watch?v=t1cWUsE8naY ЛЧ-2013/14. Реал - Атлетіко - 4: 1 (у дод. Час) Індіанці програли всі три фіналу найпрестижнішого єврокубку, два з яких - Реалу. Здолавши в півфіналі Баварію із загальним рахунком 5: 0, вершкові зробили вагому заявку на титул. Але і Атлетіко, який вибив по ходу Барселону і Челсі, виглядав вражаюче. У вирішальному матчі до останніх хвилин вершкові «горіли» після голу Дієго Годіна, а врятував Реал своїм диво-ударом Серхіо Рамос. У додатковий час бланкос майстерно дотиснули Атлетіко - «десіму» принесли Гарет Бейл, Марсело і Роналду. https://www.youtube.com/watch?v=DG8BTsvBUoo Суперкубок Іспанії-2014. Реал - Атлетіко - 1: 1, 0: 1 Несподівано взявши чемпіонство, матрацники зійшлися з володарем Кубка. У першому матчі в кінцівці команди обмінялися голами Хамеса Родрігеса і Рауля Гарсії. У «відповідь» на стадіоні Атлетіко вирішальний м'яч у дуелі оформив Маріо Манджукич. На даний момент це друга і остання перемога червоно-білих в Суперкубку. https://www.youtube.com/watch?v=37jJP2kh19U https://www.youtube.com/watch?v=pe37I2sWXsI ЛЧ-2015/16. Реал - Атлетіко - 1: 1 (пен. 5: 4) Через два роки Реалу в головному єврокубку дісталася вельми комфортна сітка з Атлетіко в фіналі. Реванш підопічні Дієго Сімеоне взяти не зуміли. Знову забив Рамос, на що своїм точним ударом під кінець зустрічі відповів Яннік Феррейра-Карраско. Могли матрацники і перемогти в основний час, реалізуй Антуан Грізманн пенальті. А так, в серії післяматчевих 11-метрових сильніше знову опинилися бланкос. Для Реала цей Кубок чемпіонів став 11-м за рахунком з 13-ти. https://www.youtube.com/watch?v=vqlvCJG6rGM Суперкубок УЄФА-2018. Реал - Атлетіко - 2: 4 (у дод. Час) Того літа бланкос позбулися і Роналду, і Зінедіна Зідана. Атлетіко скористався моментом і перервав серію Реала з 13-ти перемог поспіль. Коста відкрив рахунок вже на першій хвилині, але Карім Бензема головою і Рамос з пенальті принесли чинним переможцям ЛЧ перевага. Втім, під кінець основного часу Коста оформив дубль, чим врятував команду. В овертаймі вершкові відверто попливли і нарвалися на голи Сауля Ньігес і Коке. Того вечора Атлетіко добув третій для себе Суперкубок УЄФА. https://www.youtube.com/watch?v=dd4Irw_skrA Володимир Сержао

Тепер забиває навіть з кутових. Топ-5 голів Тоні Крооса за Реал (відео)