Падіння продовжується! Металіст 1925 програв у чемпіонаті України вп'яте поспіль

04.12.2021 21:44

Металіст XNUMX подовжив свою програшну серію в чемпіонаті України до п'яти матчів.

Фото upl.ua

Металіст 1925 мріяв перервати серію із чотирьох поразок поспіль, проте зробити це в поєдинку з Колосом було непросто.

Перша половина зустрічі пройшла в рівній боротьбі. Команди обмінювалися небезпечними моментами, і Сидоренку з колегою по воротарському цеху, Волинцем, довелося попрацювати. До 27-ї хвилини – 1:1 за ударами в площину воріт.

Проте на 27-й хвилині у штрафному Металіста 1925 трапився казус. Сидоренко знову зробив усе, що міг, відбивши удар Нурієва із рикошетом у стійку, але захисники свого голкіпера не підстрахували. На добиванні першим опинився Сантос, і Колос відкрив рахунок. Хоч як дивно, але належної реакції господарів поля вболівальники не побачили. Гості спокійно довели гру під своїм контролем до перерви.

У другому таймі Металіст 1925 заграв активніше, але Колос не збирався віддавати ініціативу, нікуди не поспішав і намагався гостро відповідати. Богданов та Мілько спокою обороні харків'ян не давали. Господарі поля намагалися відігратися, але поставити непосильні завдання Волинцю так і не змогли. Більше того, гості обійшли суперника за ударами в площину – 5:3.

У результаті невдала серія Металіста 1925 збільшилася до п'яти програшів поспіль, а Колос обійшов харків'ян у турнірній таблиці.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 17 тур

Металіст 1925 – Колос – 0:1 (0:1)

Гол: Сантос (27).

Металіст 1925: Сидоренко, Єрмаков (Кверквелія, XNUMX), Ткачук, Шершень, Ченбай, Габелок, Ременюк, Задерака, Голодюк, Протасов (Савін, XNUMX), Зубков (Марлісон, XNUMX).

Колос: Волинець, Золотов, Павловець, Петров, Чорноморець, Мілько, Богданов, Нурієв (Задоя, XNUMX), Сантос (Костишин, XNUMX), Сітчінава (Лисенко, XNUMX), Ільїн.

Попереджені: Голодюк (58) – Павловець (63).

У 18-му турі Металісту 1925 належить з'їздити в гості до Чорноморця, а Колос прийматиме Минай.