Загін зауважив втрату бійців. Чвертьфінали Ліги чемпіонів без команд Серії А

06.04.2021 15:04
Категорії: Новини теми

Підраховуємо всі випадки в історії Ліги чемпіонів, коли до чвертьфіналу не добирає жодна італійська команда

beinsports.com

ЛЧ-2020/21 складно назвати успішною для представників Серії А. Інтер зайняв останнє місце в групі, а Ювентус, Аталанта і Лаціо синхронно припинили боротьбу в 1/8 фіналу. Нижче ми згадаємо всі попередні сезони, коли в вісімці кращих головного єврокубка не було італійців.

ЛЧ-2000/01

У цьому турнірі брали участь чотири колективи з Апеннін. Інтер припинив свій шлях ще в кваліфікації, а Ювентус вилетів в першому груповому етапі. У другій груповій стадії Мілан фінішував третім, а Лаціо - четвертим. У тому сезоні Кубок чемпіонів взяла Баварія, по пенальті здолавши у фіналі Валенсію.

ЛЧ-2001/02

За схожим сценарієм позбулася своїх представників Італія і в наступному розіграші. Кваліфікацію не пройшла Парма, Лаціо вибув в першій груповій стадії, Ювентус и Рома - у другій. При цьому Вовки поступилися другий рядок у квартеті Ліверпулю лише за додатковими показниками. Титул взяв Реал зі знаменитим голом Зінедіна Зідана в ворота Байєра.

ЛЧ-2008/09

Після цього Мілан встиг двічі завоювати Кубок чемпіонів і програти один фінал. Однак в 2009-му італійці знову пролетіли повз чвертьфіналу. Фіорентина фінішувала третьою в групі, а Ювентус, Інтер и Рома вилетіли в 1/8 фіналу. Знову найобразливіше припинили боротьбу римляни - по пенальті поступилися Арсеналу. У фіналі в дуелі Ліонеля Мессі і Кріштіану Роналду Барселона здолала МЮ.

ЛЧ-2013/14

Серія А втратила квоту і тепер могла виставити лише трьох бійців. Наполі и Ювентус фінішували третіми в квартетах, причому першому для виходу в плей-офф не вистачило навіть 12-ти очок. За додатковими показниками Партенопеї поступилися дортмундській Боруссії і Арсеналу. Ювентус же примудрився програти в суперечці за другу позицію Галатасараю. Мілан в 1/8 фіналу без шансів влетів Атлетіко, який пізніше в овертаймі програв Реалу у фіналі.

ЛЧ-2015/16

У 2015-му Ювентус поступився у фіналі Барселоні, а в наступному сезоні італійці знову пролетіли повз топ-8. Лаціо ще в плей-офф кваліфікації не встояв перед Байєром. Ювентус и Рома після других місць в групах потрапили на сильних опонентів. Туринці не встояли перед Баварією, а римляни - перед Реалом. Вершкові в фіналі знову грали з Атлетіко і цього разу взяли верх в серії пенальті.

Зінченко наздогнав Лужного, Маліновський - Ящука: українські легіонери в основній сітці Ліги чемпіонів