Від Роналду з любов'ю. Кріштіану забив третину голів збірної Португалії, але вчора не допоміг

Підраховуємо, скільки голів забиває національна збірна Португалії з Кріштіану Роналду на поле

Фото East News

Нападаючий Ювентуса повернувся в збірну вперше після ЧС-2018, де лузітанци зупинилися в 1/8 фіналу. CR7 знову одягнув футболку національної команди в матчі проти України в рамках відбору на Євро-2020. Однак за 90 хвилин ігрового часу пробити Андрія Пятова зоряному бомбардиру так і не вдалося. Сумарно на рахунку Роналду 155 ігор за національну команду, в яких у нього 85 голів при 37-ми результативних передачах. Тобто в середньому він забиває 0,54 гола за матч в складі Португалії. Якщо не враховувати овертайми, то в цих поєдинках Португалія здобула 89 перемог, що становить 57,4% від загального числа. Також набралися 41 нічия (26,4%) і 25 поразок (16,1%). Майстер відбіркових циклів Роналду виступає за збірну з 20 серпня 2003 року, коли в спарингу європейські бразильці обіграли Казахстан (1: 0). Найбільше CR7 провів саме «товарняків» - 47. У них він забив 17 голів і віддав 10 ассистов. На другому місці відбіркові турніри на ЧС - 38 матчів, 30 точних ударів і 12 результативних пасів. Далі йдуть кваліфікації до ЧЄ - 28 ігор, 20 + 4 за системою «гол + пас». На мундіалях у Крірі сім голів і два ассист за 17 поєдинків, на чемпіонатах Європи - дев'ять м'ячів і вісім результативних пасів за 21 матч. На Кубку Конфедерацій-2017 португалець за чотири гри набрав 2 + 1 за системою «гол + пас». Кілька років грав на піку За 155 матчів Кріштіану за збірну лузітанци забили 305 голів, а в безпосередній присутності лідера на полі - 253. Таким чином, Роналду оформив рівно третина м'ячів своєї команди за відведений йому ігровий час - 33,59%. Додамо, що повністю нападник відіграв 121 матч, а в 34-х був замінений або сам використовувався в ролі «джокера». Лише в 23-х поєдинках Португалії за участю Роналду піренейцям не вдавалося розписатися у воротах суперників. CR7 виступає за національну команду 17-й рік поспіль. У 2006-му він провів рекордні для себе 14 матчів, а в 2003-му - мінімальні два поєдинки. За підсумками матчу з Україною бомбардиру поки що не продовжив гольову серію, розпочату в 2004-му. Тричі Роналду вдавалося оформити 10 і більше м'ячів за рік (2013, 2016 2017). Тоді ж його середня результативність становила більше одного гола за поєдинок. Сумарно на один результативний удар у Кріштіану йде 143 хвилини. Голи Роналду за збірну по роках