Від Кухаревич до супряга. Найбільш пізні голи в нинішній УПЛ (відео)

06.03.2021 12:04
Категорії: Новини теми

З'ясовуємо імена авторів самих пізніх голів в нинішньому розіграші чемпіонату України

У 16-му турі УПЛ Рух в гостях здобув вольову перемогу над Колосом (2: 1). Вогняної вийшла кінцівка зустрічі: по одному видаленню у обох команд, незабитий ковалевцамі пенальті і переможний гол львів'ян на 96-й доданій хвилині. Розкішним ударом здалеку відзначився Микола Кухаревич. Користуючись нагодою, згадаємо інші найпізніші взяття воріт в нинішньому чемпіонаті.

Відео

Дмитро Коркішко (Дніпро-1). 10-й тур. Минай - Дніпро-1 - 3: 2

Єдиний гол у нинішній Прем'єр-лізі, який припав на 97-у хвилину. У цьому поєдинку три з п'яти м'ячів було забито з пенальті, в тому числі і останній. Правда, часу відігратися після успішного 11-метрового від Коркішко у Дніпра-1 вже не залишилося. Для Дмитра це поки що єдиний гол у нинішньому сезоні.

Відео

Шахаб Захеді (Олімпік). 11-й тур. Інгулець - Олімпік - 2: 1

Ще один точний удар, який лише допоміг команді гостей скоротити відставання. На шостій доданій хвилині пенальті реалізував пішов в Зорю головний бомбардир Олімпіка Шахаб. У цьому сезоні в активі іранця вже дев'ять влучних ударів.

Відео

Павло Оріховський (Колос). 5-й тур. Колос - Маріуполь - 1: 0

Арбітр призначив не самий очевидний пенальті в компенсований час. Оріховський на 96-й хвилині «вирок» реалізував, тим самим принісши Колосу три очки. Відзначимо, що в нинішньому сезоні у Павла два успішних 11-метрових.

Відео

Аллахьяр Сайядманеш (Зоря). 13-й тур. Олександрія - Зоря - 0: 2

Переможний м'яч в цій грі забив Дмитро Іванисеня. Аллахьяр же вийшов на заміну, а на початку 96-ї хвилини завершив контратаку своєї команди, пробігши з м'ячем від центру поля. Для іранця це був третій гол за чорно-білих.

Відео

Сергій Булеца (Дніпро-1). 5-й тур. Дніпро-1 - Ворскла - 2: 2

У п'ятому турі команди видали багату на червоні кінцівку, дограючи в форматі «10 на 9» з чисельною перевагою Дніпра-1. Проте, лише на п'ятій доданій хвилині Булеца вирвав для господарів нічию, завдавши курйозний дальній удар. Це був прем'єрний гол Сергія в нинішньому чемпіонаті.

Владислав Супряга (Динамо). 3-й тур. Динамо - Львів - 3: 1

Тоді ще основний нападник киян поставив крапку в поєдинку на 95-й хвилині. Супряга реалізував вихід один на один після передачі Миколи Шапаренко. Примітно, що з тих пір Владислав в УПЛ не забивав.

Микола Кухаревич: «Таких матчів у моїй кар'єрі ще не було»