Від Кабаєва до Леднева. Топ-5 найшвидших голів сезону в УПЛ (відео)

09.05.2020 10:03
Команда1 виділяє найшвидші голи, зафіксовані в нинішньому розіграші чемпіонату України

Владислав Кабан. фото zarya-lugansk.com

Поки український футбол перебуває на карантині, ми продовжуємо вивчати статистику цього сезону. За перші п'ять хвилин поєдинку було забито 13 голів. Ми вирішили розглянути окремо найшвидші з них. Владислав Кабан (Зоря). 13-й тур. Дніпро-1 - Зоря - 1: 4 Найраніший м'яч нинішнього розіграшу УПЛ. Нападник відзначився вже через 60 секунд після стартового свистка, завдавши класний обвідний удар. Для Кабаєва цей гол був четвертим за рахунком в сезоні. В результаті луганчани довели справу до розгромної перемоги. https://youtu.be/wXxf0SMdC90?t=41 Сергій Булеца (Дніпро-1). 1-й тур. Дніпро-1 - Олімпік - 2: 0 Літній новачок дніпрян відзначився вже в стартовому турі. На 73-й секунді поєдинку Булеца оформив дебютний гол в рамках УПЛ, розстрілявши ворота суперників з декількох метрів. Незабаром відзначився і Владислав Супряга, закріпивши успіх господарів. https://youtu.be/18zcXJ1ZXYk?t=37 Едін Шехіч (Ворскла). 2-й тур. Ворскла - Львів - 3: 2 Єдиний легіонер в нашому списку - боснійський форвард полтавчан. Шехіч замкнув фланговий простріл, відзначившись на кілька секунд пізніше Булеца. У тому поєдинку Едін оформив дубль, а полтавчани в результаті довели справу до перемоги. Що цікаво, з того часу нападник в чемпіонаті не забивав. Відео Денис Фаворов (Десна). 12-й тур. Львів - Десна - 1: 4 Ще один футболіст, який забив на другій хвилині. Чернігівці досить швидко заробили пенальті за гру рукою, який реалізував їх капітан. Для Фаворова цей гол став третім в нинішньому сезоні. Гості в результаті відсвяткували розгромну перемогу. Відео Богдан Ледньов (Зоря). 1-й тур. Ворскла - Зоря - 0: 1 Єдиний гравець в нашому списку, який відзначився на третій хвилині. На 131-й секунді поєдинку Ледньов увірвався в штрафну і «прошив» голкіпера суперників, що в підсумку принесло Зорі три очки. Примітно, що молодий лідер луганчан відзначився в першому турі, як і інший талант українського футболу Булеца. Відео Володимир Сержао