Від Дніпра до Дніпра-1. Найкрутіші вольові перемоги в УПЛ за останні п'ять років (відео)

14.07.2020 10:04
Підраховуємо всі поєдинки за останні п'ять розіграшів чемпіонату України, в яких одна з команд перемагала, не дивлячись на відставання в два голи по ходу

Фото scdnipro1.com.ua

У 30-му турі чемпіонату України Дніпро-1 оформив яскравий камбек. У домашньому поєдинку зі Львовом підопічні Дмитра Михайленка пропустили два швидкі голи від Ренана, але незабаром Владислав Супряга один м'яч відквитав. У другому таймі гості виявилися в меншості, а в кінцівці зустрічі перемогу спортклубовцам принесли той же Супряга і Олексій Хобленко. https://www.youtube.com/watch?v=8SGIyoxQkK0 У нинішньому розіграші УПЛ це другий випадок, коли команда перемагає, незважаючи на відставання в два голи по ходу зустрічі. За п'ять останніх років в національній першості зафіксовано сім таких випадків. Нижче ми поговоримо про попередні. УПЛ-2015/16. Дніпро - Чорноморець - 4:2 У поєдинку другого туру синьо-біло-блакитні поступалися по ходу 0: 2 - в складі гостей забили Владислав Калитвинцев і Давид Хочолава. Камбек дніпрян почався на 63-й хвилині, коли Руслан Ротань реалізував штрафний. Потім сталися точний удар Романа Безуса головою і дубль Ніколи Калініча. Один з голів хорватський легіонер оформив ударом «бісіклетой». Додамо, що по ходу поєдинку з тренерської лави був видалений Мирон Маркевич. У підсумку дніпряни стали бронзовими призерами чемпіонату. https://www.youtube.com/watch?v=JlDqmgaM27M УПЛ 2016/17. Карпати - Шахтар - 2:3 На початку сезону у Львові команди провели два абсолютно різних тайми. У першій половині господарі билися на рівних, а також повели в рахунку завдяки голам Густаво Бланко-Лещука і Амбросия чачу. Однак наступна 45-хвилинка прийшла при тотальному домінуванні Шахтаря. Донеччани провернули камбек після точних ударів Тараса Степаненко, Віктора Коваленко і Марлоса. За підсумками сезону гірники стали чемпіонами. https://www.youtube.com/watch?v=4VrpKrWOJ_c УПЛ 2016/17. Олімпік - Ворскла - 3:2 У тому ж сезоні розбазарили пристойний перевагу полтавці. У першому таймі відзначився Дмитро Хльобас, а по ходу другого збільшив перевагу гостей Артур Загорулько. Однак Олімпіку вдалося добути вольову перемогу, тричі забивши в проміжок з 65-ї по 72-у хвилини. Героями поєдинку стали Моха, Дмитро Гришко та Іван Матяж. Донеччани в підсумку стали четвертими в таблиці, отримавши право дебютувати в єврокубках. Відео УПЛ-2016/17. Дніпро - Карпати - 2:3 У тому сезоні синьо-біло-блакитні знизилися в класі, а в одному з останніх турів упустили шанс на перемогу над одним з конкурентів в боротьбі за виживання. На початку другого тайму Владислав Кочергін і Артем Довбик вивели Дніпро вперед, але Карпати не здалися. У період з 65-ї по 73-у хвилини відзначилися Павло Ксьонз, Андрій Нестеров і Максим Грисьо. https://www.youtube.com/watch?v=XsMql-4ZgWI УПЛ-2018/19. Зоря - Динамо - 2:3 Біло-сині почали другий етап минулого УПЛ непростою перемогою в Запоріжжі. Луганчани вели в два м'ячі після голів Олександра Караваєва і Максима Білого, та ще й виявилися в більшості після видалення Тамаша Кадара. Однак Динамо переламав хід гри - Віктор Циганков віддав асист на Віталія Буяльського, а також реалізував штрафний і пенальті. Додамо, що за рахунку 2: 2 склади команд зрівнялися. Правда, вище другого місця в таблиці кияни все одно не піднялися. https://www.youtube.com/watch?v=7grXccviu2M УПЛ-2019/20. Шахтар - Зоря - 4:3 Гірники в тому матчі могли перервати свою бездоганну стартову серію. Владлен Юрченко та Кочергін вивели гостей вперед, але до перерви один м'яч відквитав Тайсон. На початку другої половини відзначилися Марлос і Жуніор Мораес, проте на 86-й хвилині Богдан Ледньов зрівняв рахунок. І все ж через кілька миттєвостей Мораес забив другий для себе і переможний гол. У підсумку в нинішньому сезоні гірники достроково оформили чемпіонство. https://www.youtube.com/watch?v=fhq11OV-Y9Y Володимир Сержао

Дніпро-1: воля до перемоги, феномен Сергія Кравченка та еволюція Владислава супряга