Залишився тільки МЮ. Великі перемоги команд Гвардіоли над англійськими грандами (відео)

16.02.2019 14:02
Згадуємо все розгромні перемоги команд іспанського тренера Хосепа Гвардіоли над представниками англійської «великої шістки»

Фото East News

В останньому турі англійської Прем'єр-ліги МанСіті познущався над Челсі, перемігши з рахунком 6: 0. Хет-трик у складі своєї команди оформив Серхіо Агуеро і наздогнав рекордний показник Алана Ширера, Дубль на рахунку Рахіма Стерлінга, також забив Ілкай Гюндоган. Відзначимо, що два ассист в поєдинку на рахунку українця Олександра Зінченка. https://www.youtube.com/watch?v=0R_WKm6oYRA Городяни завдали Челсі саме нищівної поразки за останні 28 років. Та й взагалі, Сіті в черговий раз в нинішньому сезоні розгромив свого опонента. У зв'язку з побиттям на Етіхад ми вирішили згадати всі випадки, коли команди Пепа Гвардіоли крупно обігравали англійських грандів. ЛЧ-2009/10. 1/4 фіналу. Барселона - Арсенал - 4:1 Перший чвертьфінал завершився з рахунком 2: 2, а канонірам вдався домашній камбек. Втім, на Камп Ноу гостям вдалося зберігати інтригу лише в стартовому таймі. На 18-й хвилині Арсенал вивів вперед Ніклас Бендтнер, після чого почалося шоу Ліонеля Мессі, який оформив «покер». Аргентинець забивав на будь-який смак: з-за меж штрафного, з підбору, після виходу один на один, після сольного проходу. Але незважаючи на відмінну форму свого лідера, в півфіналі супер-команда Гвардіоли не встояла перед Інтером. https://www.youtube.com/watch?v=KLwlPAYNuWM ЛЧ-2015/16. Груповий етап. Баварія - Арсенал - 5:1 Через кілька років Пеп знову засмутив лондонців, на цей раз будучи біля керма німецького гранда. На виїзді мюнхенці поступилися 0: 2, але на Альянц Арені знищили суперника. Ще в першому таймі Роттен закинули Арсеналу три голи - відзначилися Роберт Левандоскій, Давид Алаба і Томас Мюллер. Після перерви Арьєн Роббен збільшив перевагу господарів, потім один м'яч відіграв Олів'є Жиру, а в кінцівці Мюллер зробив дубль. За підсумками групового етапу Баварія заслужено стала першою в квартеті. https://www.youtube.com/watch?v=GaRckNY3rtI АПЛ-2017/18. МанСіті - Ліверпуль - 5:0 У минулому сезоні Гвардіола «побудував» Барселону в Манчестері. Городяни спочатку розносили всіх підряд і забезпечили собі солідний гандикап. Не вдалося уникнути фіаско і Ліверпулю, причому розгромного. Першим забив Агуеро, а потім дублями вистрілили Габріел Жезус і Лерой Сані. Це саме велика перемога Пепа над командами Юргена Клоппа. https://www.youtube.com/watch?v=Q4SWNH4KCaU АПЛ-2017/18. МанСіті - Тоттенхем - 4:1 Після цього поєдинку стало зрозуміло, що манчестерці не віддадуть перше місце. На початку зустрічі рахунок відкрив Гюндоган, у другому таймі забивали Кевін де Брейне і Стерлінг (дубль). При це Жезус ще й пенальті не реалізував. «Гол престижу» в доданий час оформив Крістіан Еріксен. https://www.youtube.com/watch?v=NRmaUF2wy3g Кубок Ліги-2017/18. Фінал. Арсенал - МанСіті - 0:3 Чи не найпрестижніший англійський трофей дістався городянам в лютому минулого року. У вирішальному поєдинку підопічні Гвардіоли розібралися з Арсеналом завдяки голам Агуеро, Венсана Компані і Давида Сільви. МанСіті в п'ятий раз в історії став володарем Кубка Ліги. https://www.youtube.com/watch?v=U_rZlOOtueI АПЛ 2017/18. Арсенал - МанСіті - 0:3 За свою тренерську кар'єру іспанець 16 разів протистояв Арсеналу. У цих матчах його підопічні здобули 10 перемог, в тому числі і вигравали в п'яти останніх поєдинках. Так, через кілька днів після фіналу Кубка Ліги Сіті з аналогічним рахунком здолав команду Арсена Венгера. Цього разу забивали Бернарду Сілва, Сільва і Сані. https://www.youtube.com/watch?v=UswIV0Cbrp0 Володимир Сержао

Експертиза. Найкращі матчі Олександра Зінченка в Манчестер Сіті

На Ваш погляд, скільки українських клубів проб'ється в 1/8 фіналу Ліги Європи? В 1/16 фіналу Шахтар зіграє з німецьким Айнтрахтом, а Динамо - з грецьким Олімпіакосом.

• Два (50%, голосів: 7 397)
  • Один (34%, голосів: 5 107)
  • Ні одного (16%, голосів: 2 435)

Всього голосів: 14 939