Орієнтир на секундну стрілку. Найшвидші голи ЧС-2018

Згадуємо найраніші забуті м'ячі на нинішньому та попередніх чемпіонатах світу

фото dbu.dk

Черговий розіграш Кубка світу добігає свого епілогу. Тому потроху можна підводити підсумки 21-го за рахунком мундіалю. Пропонуємо вам згадати найшвидші м'ячі ЧС-2018. Найраніший гол турніру трапився в першому раунді плей-офф. Датчанин Матіас Йоргенсен вразив ворота Хорватії вже на 58-й секунді. Ось тільки пройти далі жителям півночі не вдалося - поразка по пенальті. https://youtu.be/PpvorN-8rG4?t=26 Примітно, що в тому матчі сталося два швидкі голи. Маріо Манджукич зрівняв рахунок на четвертій хвилині і повторив показники Кріштіану Роналду. Португалець забивав Іспанії і Марокко також на четвертій хвилині. Топ-10 найшвидших голів ЧС-2018
Гравець хвилина Матч
Матіас Йоргенсен 1 Хорватія - Данія - 1: 1 (пен. 3: 2)
Кріштіану Роналду 4 Португалія - ​​Іспанія - 3: 3
Маріо Манджукич 4 Хорватія - Данія - 1: 1 (пен. 3: 2)
Джон Стоунз 8 Англія - ​​Панама - 6: 1
Йоргенсен повторив рекорд чемпіонатів світу - раніше 12-ти футболістів вдавалося забити на першій хвилині. Взагалі, все найшвидші м'ячі припадали на п'ять перших хвилин поєдинку. Найпізніший серед них забив Чехословаччина Ладіслав Петраш на ЧС-1970. Наступні Не встигли навіть розвести! Найшвидший гол в історії мундіалю трапився в 2002 році. У матчі за третє місце на стадіоні Тегу в Республіці Корея місцева збірна боролася за медалі з Туреччиною. І вже на 11-й секунді зустрічі нападник червоно-білих Хакан Шукюр відкрив рахунок в поєдинку. В результаті турки взяли бронзові нагороди, перемігши з рахунком 3: 2. https://www.youtube.com/watch?v=HI-MeTaurpo До Шукюр рекорд мундіалі належав чехословацькому футболістові Вацлаву Машека. У матчі групового етапу ЧС-тисяча дев'ятсот шістьдесят-два проти Мексики він відкрив рахунок вже на 1962-й секунді. Втім, в результаті Чехословаччина програла з рахунком 15: 1. Одного разу найраніший гол чемпіонату припав на фінал. Його автором став голландець Йохан Нескенс в 1974-му. Ось тільки в результаті титул взяла збірна ФРН, здобувши вольову перемогу. А через чотири голи найраніший гол першості трапився в матчі-відкритті. Француз Бернар Лякомб забив на першій хвилині Італії, але в підсумку аппенінцями взяли верх. Ще один цікавий факт: на ЧС -1986 відразу троє футболістів забили на другій хвилині - Павло Яковенко, Петер Естергазі і Еміліо Бутрагеньо. А на ЧС-1958 бразилець Вава двічі відрізнявся на другій хвилині. Найбільш ранні голи всіх ЧС