Олімпік в дебютному матчі Калитвинцева програв в Ужгороді

28.02.2021 16:01

Минай Василя Кобіна одержл першу перемогу у весняній частині чемпіонату

В Ужгороді зустрілися команди, які в двох стартових весняних турах не вигравали.

Минай Василя Кобіна поступився Олександрії (0: 3) і Львову (1: 2), після чого у головного тренера відбувся «розбір польотів» з президентом клубу, який висловив тренеру довіру, щоб той виправив ситуацію в найближчих матчах.

Що стосується Олімпіка, то президент донеччан Владислав Гельзін після двох поразок від Динамо (1: 3) і Дніпра-1 (0: 2) був більш радикальний і відправив у відставку головного тренера Ігоря Климовського і вже в минулий четвер представив команді нового головного тренера - Юрія Калитвинцева.

Матч в Ужгороді був важливий для обох команд, але удача посміхнулася господарям, які вийшли вперед вже на 13-й хвилині, після того як Нурієв реалізував пенальті. Донеччани відігралися в середині першого тайму, але на перерву господарі, в складі яких з перших хвилин грали досвідчені Мілевський, Кожанов і Шиндер, знову вийшли вперед і знову після пенальті, який забив Нурієв і оформив дубль. Правда, в кінцівці матчу його герой перестарався і покинув після після двох жовтих карток.

Мінімальна перемога дозволила міна з 13 очками піднятися на 12 місце в таблиці, Олімпік на сьомому місці і має в активі 17 очок.

Чемпіонат України. УПЛ. 16-й тур

Минай - Олімпік - 2: 1

Голи: Нурієв (13, з пенальті, 45 + 2, з пенальті) - Нкенг (28)

Минай: Попович, Кожанов (Піняшко, 67), Карась, Малепе, Ткачук, Шиндер (Огбонна, 90 + 3), Хахльов (Сніжко, 75), Нурієв, Маембе, Мілевський (Ахмедзаде, 67, Матіч, 90 + 3), Ковтун .

Олімпік: Бетім, Пасіч, Драме, Зотько, Лебеденко, Бабенко, Цимбалюк (Снурніцин, 90 + 1), Хамелюк (Таллес, 59), Нкенг, Тейшейра, Каргбо.

Видалення: Нурієв (85, друге попередження).

Валерій Новобранець: «Зайшов у кабінет Лобановського, і через кілька хвилин мене немов струмом ударило ...»