Величезний доробок іспанських клубів. Всі дублі гравців в фіналах Ліги Європи (відео)

02.06.2019 16:12
Кому з футболістів вдавалося забити два голи в фінальному поєдинку Ліги Європи?

Еден Азар на обкладинці Sport 360.

У середу у вирішальній сутичці змагань Челсі розгромив Арсенал з рахунком 4: 1, В результаті чого став дворазовим чемпіоном. Головним героєм поєдинку виявився Еден Азар, який забив два голи і віддав асист на Педро. Також в складі переможців забив Олів'є Жиру, а за Арсенал "гол престижу» оформив Алекс Івобі. Ми вирішили пригадати, кому ще з футболістів вдавалося зробити дубль у фіналі Ліги Європи. https://www.dailymotion.com/video/x79r48i Дієго Форлан (Атлетико). ЛЄ-2009/10. Атлетіко - Фулхем - 2: 1 (у дод. Час) Мадридці опустилися в плей-офф Ліги Європи з Ліги чемпіонів. Що цікаво, на шляху до фіналу відразу трьох опонентів матрацники вибили лише за правилом виїзного гола. У вирішальному поєдинку матрасникам протистояла англійська «темна конячка» - Фулхем. Дачники в 1/16 фіналу виявилися сильнішими нашого Шахтаря, а в наступному раунді провернули чудовий камбек з Ювентусом. У фіналі рахунок відкрив Форлан, але ще в першому таймі за англійців забив Саймон Девіс. Фулхем дотерпів до додаткової 30-хвилинки, але під кінець овертайму все той же уругваєць приніс кубок фаворитам, замкнувши простріл Серхіо Агуеро. У тому розіграші турніру нападаючий забив шість голів. Радамель Фалькао (Атлетико). ЛЄ-2011/12. Атлетіко - Атлетик - 2:1 З часів переформатування Кубка УЄФА іспанці доходили до шести з 10-ти фіналів турніру. При цьому у всіх випадках вони в підсумку брали титул, вже тим більше після національного дербі. У тому сезоні до четвірки кращих дісталися відразу три команди Ла Ліги. Рівних Атлетіко просто не було, а в кожному з раундів плей-офф індіанці виносили візаві - Лаціо, Бешикташ, Ганновер, Валенсію. Ось і в фіналі баски поступилися без шансів. Дублем вистрілив Фалькао, який з 12-ма м'ячами став найкращим снайпером Ліги Європи, а довершив розгром Дієго. Матрацники здобули один зі своїх трьох чемпіонських титулів в рамках змагань. https://www.youtube.com/watch?v=PG1dTZObXJQ Карлос Бакка (Севілья). ЛЄ 2014/15. Дніпро - Севілья - 2:3 Цей матч прекрасно пам'ятають українські фанати. Перед зустріччю з діючими чемпіонами дніпряни ледь вийшли з групи, а потім по черзі вибили Олімпіакос, Аякс, Брюгге і Наполі. У фіналі рахунок на сьомій хвилині відкрив Нікола Калинич, але Гжегож Крихов'як і Бакка незабаром вивели Севілью вперед. Перед самою перервою Руслан Ротань приголомшливим виконанням штрафного удару подарував надію синьо-біло-блакитним. Проте в другій половині Бакка забив знову, а підопічних Мирона Маркевича на ще один подвиг не вистачило. Колумбієць завершив змагання з сімома голами в активі. https://www.dailymotion.com/video/x2rrsmw Коке (Севілья). ЛЕ-2015/16. Ліверпуль - Севілья - 1:3 Перший програний Юргеном Клоппом фінал біля керма червоних. У плей-офф мерсисайдці вибили такі команди як МЮ і Боруссія Д, а Севілья по шляху по пенальті пройшла Атлетик і взяла верх над донецьким Шахтарем у півфіналі. У титульної сутичці Даніель Старрідж в першому таймі вивів англійців вперед, але все змінилося в другій половині. Відразу після перерви Кевін Гамейро встановив паритет, а потім за справу взявся капітан Севільї. Щільним ударом Коке оформив перевагу іспанців, а потім з близької відстані забив знову. В результаті нервьоненсе перемогли в Ліги Європи втретє поспіль. https://www.youtube.com/watch?v=3_MA2sjv4_Q Антуан Грізманн (Атлетико). ЛЕ-2017/18. Марсель - Атлетіко - 0:3 Іспанську гегемонію в єврокубку продовжили матрацники, які після вильоту з Ліги чемпіонів сконцентрувалися на завоюванні іншого титулу. Не став на заваді для команди Дієго Сімеоне навіть Арсенал в півфіналі. У вирішальній сутичці мадридці розбили Марсель, причому матч проходив у французькому Ліоні. Грізманн в першому таймі реалізував вихід один на один, а в другому елегантно перекинув голкіпера суперників. У самій кінцівці довершив побиття Габі. В результаті француз був визнаний кращим гравцем Ліги Європи. https://www.youtube.com/watch?v=PSeH1ccDjJQ Володимир Сержао

Левине серце Жиру і поцілунки Азара: реакція європейських ЗМІ на фінал Ліги Європи

Хто, на ваш погляд, стане переможцем Ліги чемпіонів-2018/2019?

• Ліверпуль (88%, голосів: 2 477)