Вогненний дует: дубль Безуса й асист Яремчука в матчі чемпіонату Бельгії

16.05.2021 16:22

Дубль Безуса й результативна передача Яремчука стали запорукою перемоги Гента в матчі першості Бельгії

У виїзному поєдинку 4-го туру групи Ліги Європи першості Бельгії Гент зустрічався з Остенде. Роман Яремчук і Роман Безус вийшли в стартовому складі «Буйволів», а Ігор Пластун залишився в запасі.

Уже на 20-й хвилині Яремчук видав відмінну розрізну передачу на Безуса, який вийшов сам на сам і технічно підсік м'яч через воротаря. За 14 хвилин господарі залишилися вдесятьох, і підопічні Хейна Ванхазебрука сповна цим скористалися.

Гент виграв із рахунком 4: 0, а на 66-й хвилині український півзахисник оформив дубль, забивши м'яч із близької відстані. Відзначимо, що Яремчук відіграв весь матч, а Безус був замінений на 73-й хвилині.

Перемога дозволила «Буйволам» набрати 32 очки й вийти на перше місце в групі Ліги Європи.