Вогняна молодь: Динамо розгромило Бенфіку в Юнацької лізі УЄФА

14.09.2021 17:51

Київське Динамо U-19 з розгромної перемоги стартувало в новому розіграші Юнацької ліги УЄФА

Фото fcdynamo.com

Київське Динамо U-19 в своєму першому поєдинку в групі Е Юнацької ліги УЄФА брало на стадіоні імені В. Лобановського португальську Бенфіку U-19.

Підопічні Ігоря Костюка вдало розпочали матч. Вже на 8-й хвилині Волошин виконав стандарт з правого флангу, а Біль головою переправив м'яч у сітку - 1: 0.

Другого голу довелося трохи менше години. Діалло увірвався в штрафну гостей і був збитий Араужу. Суддя вказав на точку, а Бражко не залишив шансів кіперу португальців. Потім в течні двох хвилин у ворота гостей влетіло ще два м'ячі.

Спочатку Волошин ударом з кута штрафного зробив рахунок 3: 0, а потім Діалло продемонстрував індивідуальну техніку - 4: 0.

У другому матчі в нашій групі Е сьогодні Барселона приймає Баварію.

Юнацька ліга УЄФА. Група Е. 1 тур

Динамо U-19 - Бенфіка U-19 - 4: 0 (1: 0)

Голи: Біль (8), Бражко (65, з пенальті), Волошин (79), Діалло (80)

Динамо U-19: Нещерет, Бенедюк, Біль, Дячук, Вівчаренко, Яцик, Бражко (Мельниченко, 90), Царенко (Скрипник, 84), Волошин (Слесар, 84), Діалло (Танчак, 89), Попов (Горбач, 84).

Бенфіка: Соареш, Томе, Сілва, Араужу, Родрігеш, Евшенак, Нету (Феліш, 62), Сантос (Матос, 84), Н`Дур (Семеду, 46), Камара (Невеш, 84), Резенде (Морейра, 62).

попередження: Волошин (48), Вівчаренко (50) - Араужу (16).

У наступному матчі Юнацької ліги УЄФА київське Динамо на виїзді зіграє з Баварією. Матч відбудеться 29 вересня.

Дві результативні передачі: Роман Зозуля підкорює Фуенлабраду